PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas mokiniu I srautas Oludeniz page0001

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Mokiniams paskirtos skatinamosios stipendijos

Mažeikių rajono savivaldybė ir UAB „Nord Steel“ pasirašė Mokslų finansavimo sutartį su dviem dalyvavusiais atrankoje Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniais ir skyrė jiems skatinamąsias stipendijas (savivaldybė ir bendrovė po 100 eurų), kuri bus mokama kas mėnesį iki mokslo metų pabaigos. 

 Keturšalės sutartys sudarytos dar pavasarį pasirašius Savivaldybės, UAB „Nord Steel“ ir Mažeikių politechnikos mokyklos bendradarbiavimo susitarimą dėl skatinamųjų stipendijų šios mokyklos mokiniams įsteigimo. Mokyklos tikslas – parengti darbo rinkai reikalingų specialybių darbuotojus, Savivaldybė skatina darbo vietų skaičiaus didinimą bei jaunų ir motyvuotų darbuotojų pasilikimą rajone, bendrovė siekia pritraukti jaunus specialistus ir išugdyti įmonėje pačių geriausių darbuotojų kolektyvą.

Suvirintojo specialybės SED – 77 grupės mokiniai Inta Viktoras ir Lukas Šeputis jau gauna skatinamąsias 200 eurų stipendijas. Be  skatinamosios stipendijos jiems, kaip ir kitiems mokiniams, kiekvieną mėnesį mokama stipendija, kuri mokykloje skiriama priklausomai nuo mokymosi rezultatų. Vaikinai pasakojo, kad skatinamoji stipendija yra paskata gerai mokytis, paskatinimas likti Lietuvoje, įsidarbinti pagal specialybę, taikyti įgytas teorines žinias ir praktinius gebėjimus būsimame darbe.

Profesijos mokytoja B.Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla