ugdymo procesas misriu budu

   

Mazeikiu PM priemimas 2021

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Mokyklos bendruomenės floristinė kompozicija džiugina lankytojus Senamiesčio parke

Jau penktą rudenį Mažeikių senamiesčio parke vyksta Žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“. Parodoje dalyvauja bendruomenės, nevyriausybinės, jaunimo organizacijos, darželiai, mokyklos, pavieniai asmenys. Parodos tikslas – populiarinti rekreacines erdves, kurios leidžia naujai atrasti žmogaus ryšius su gamta, skatinti kūrybiškumą, ugdyti žmogaus ekologinį sąmoningumą. Joje galima išvysti įvairių savitų ir unikalių eksponatų, atspindinčių žmogaus santykį su gamta. 

Penktą kartą parodoje dalyvauja ir mūsų mokykla. Šiemet pristatyta floristinė kompozicija „Rudens proveržis”. Kartu su AP-98 grupės mokinėmis meninę kompoziciją kūrė dailės vyresn. mokytoja Asta Perminienė. Mokytoja pasakojo, kad šios grupės merginos mokosi profesijos modulio „Interjero komponavimas augalais ir jų kompozicijomis“, tad parodos idėją realizavo praktinio mokymo  metu. Darbui buvo naudotos natūralios gamtinės medžiagos: žilvičio vytelės, floristinė žaluma, dumplainiai. Karkasas buvo pagamintas iš metalo. Metalinio karkaso konstrukcija buvo panaudota vytelėms tvirtinti taikant pynimo meną. Dailės mokytoja dėkoja visai kūrybinei grupei – suvirintojų profesijos mokytojams Romui Špokauskui ir Antanui Kupsčiui, taip pat profesijos mokytojai Angelei Kontenienei, kuri su A-79 ir A-83 gr. mokiniais paruošė žaliavą kompozicijai bei visiems prisidėjusiems prie šios kompozicijos kūrimo. 

Mokytoja Asta Perminienė jau kalba apie kitus kūrybinius sumanymus šio eksponato tolesnį gyvavimą mokyklos erdvėje, dalyvavimą tautodailės darbų parodoje miesto muziejuje su mokinių darbais ir kt.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla