Skelbimas mokiniu II srautas Malta pakartotinis

Skelbimas lydinciu asmenu II srautas pakartotinis

   

Paminėta Statybininkų diena-2020 fotoaparatas

Kiekvienais metais Mažeikių politechnikos mokykla  švenčia Statybininkų dieną. Nors šiemet organizatorių planus pakoregavo rudeninis lietutis, bet šventė įvyko.

Į mokyklos stadioną rinkosi pirmakursiai, jų auklėtojai, kitų grupių mokiniai, mokytojai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Čupkovienė pasveikino šventės dalyvius, palinkėjo gero oro, gražios šventės ir paprašė išlaikyti tinkamus atstumus. 

Šventės pradžioje vyko pirmakursių krikštynos. Pirmiausia pirmakursiai buvo patikrinti, ar visi „sveiki“ - buvo išmatuota temperatūra ir paimti tyrimai. Po to jie privalėjo prisiekti, kad visada turės kaukes, nevėluos į pamokas, ir į mokyklą neis tik šeštadieniais ir sekmadieniais. Pirmakursių auklėtojos pasižadėjo, kad mylės auklėtinius kaip savo vaikus, atiduos jiems visas žinias ir jėgas, šypsosis kiekvieną dieną.

Vėliau buvo organizuotos linksmos užduotys, susijusios su statybų darbu. Nugalėtojams buvo įteikti šventės rėmėjų UAB „ Bikuva“ ir UAB „Mažeikių Varduva“ prizai, o šventėje dalyvavusioms grupėms buvo įteiktos simbolinės plytos.

Šventės pabaigoje visi ragavo statybininkų košę. 

Šventę organizavo apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės AO-75 grupės mokiniai ir jų profesijos mokytoja Jolanta Kriaučiūnienė.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla