Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

 

   

Atmintis gyva, nes liudijafotoaparatas

Sausio 13-ąją Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus bendruomenė minėjo Laisvės gynėjų dieną. Jau tapo tradicija kiekvienais  metais dalyvauti visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija". 8 valandą ryto  žvakių liepsnelės pleveno ištuštėjusios mokyklos languose ir mūsų kiekvieno namuose. Šiais metais  Sausio 13 –tosios trisdešimtmečio minėjimas buvo kitoks – visi renginiai vyko nuotoliniu būdu. Buvo įprasta mokyklos kieme deginti laužą, virti  arbatą bei kareivišką košę.  Dėl ypatingų gyvenimo pokyčių šiais metais suvaržyta žmonių fizinė laisvė, tačiau esame laisvi ir turime galimybę rinktis, augti atsakingais ir pareigingais Lietuvos piliečiais.

Protmūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai Viekšnių skyriuje

Ekstremali situacija, įvestas karantinas Lietuvoje ir daugelyje pasaulio šalių, namuose uždarė jaunus ir senus, perkėlė į namus mokyklas ir kitas darbo vietas. Iš namų mokomės, iš namų mokome, iš namų tęsiame mokyklos tradicinius, prevencinius renginius ir šventes. 

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 - Tarptautinė TOLERANCIJOS diena, o šiemet šios dienos simbolis - dėlionė. MPM
Viekšnių skyriaus bendruomenės nariai savo dėlionę sukūrė nuotolinio susitikimo metu, išskirtinai
pasipuošę arba būdami tokiais kokie yra, parodę savo veidus per kamerą arba neišdrįsę to padaryti.
Toks ir buvo tikslas - parodyti, kad būdami labai skirtingi, esam ypatingai šaunūs būdami kartu.
Mūsų susitikimą vainikavo neformalaus ugdymo organizatorės, šio renginio iniciatorės, Genovaitės
Čiužienės paruošta viktorina apie toleranciją.

Virėjų dienafotoaparatas

Spalio 20-ąją visas pasaulis mini TARPTAUTINĘ VIRĖJŲ DIENĄ. Šia proga Mažeikių
politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus mokiniai, besimokantys virėjo specialybės, turėjo
edukacinę pamoką, kurios metu susipažino su užkandžių klasifikacija, gamino, dekoravo bei patiekė
įvairius vieno kąsnio užkandžius.

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS