Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti 19“ 

Gruodžio 9 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriuje bendros grupių valandėlės metu vyko protmūšis apie AIDS. Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Mokomės sektoriniuose praktinio mokymo centruose 

Gruodžio 5 dieną technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės besimokantys TP-72 grupės mokiniai su vyresniuoju profesijos mokytoju Rimantu Gureckiu buvo išvykę į Plungės technologijų ir verslo mokyklos sektorinį praktinio mokymo centrą.

Žemaitijos regiono komanda tarp lyderių

Lapkričio 27 d. Vilniuje vyko etnokultūrinio projekto ,,Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“ respublikinės varžytuvės.

Techninių specialybių savaitė 

Lapkričio 18-22 dienomis Viekšnių skyriuje vyko techninių specialybių profesijos savaitės renginiai, kuriuose dalyvavo technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės I kurso - TP-78 gr. ir TPT-82 gr. mokiniai, II kurso - TP-72 gr. ir TP-76 gr. bei agroserviso darbuotojo specialybės besimokantys AD-71 gr. ir III kurso – TP-68 gr. mokiniai.

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   

   
© MPMVS