Pradinis

Lapkričio 28 - gruodžio 2 dienomis mokykloje viešėjo IES Adeje mokyklos direktorius Ricardo Tomás Linares Morales ir projektų vadovas Juan Gutiérrez Valdemoro iš Tenerifės pagal Erasmus+ programos projektą Nr. 2020-1-ES01-KA101-081273.

Svečiai visos savaitės metu klausė 20 val. kursus temomis "Mokinių ir mokytojų santykiai mokykloje", "Socialinė įtrauktis. Įtraukusis ugdymas", "Kas lemia, kad mokiniai palieka mokyklą jos nebaigę?", "Konfliktai mokykloje" ir "Švietimo pagalbos sistema mokykloje". Kursus vedė socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė ir psichologė Ugnė Dromantaitė. Taip pat lankėsi ir stebėjo mokytojų pamokas, bendravo su mokyklos administracija pagal kursų temas.

Veiklose dalyvauvo ir anglų kalbos mokytojos Regina Jonikaitė ir Simona Bukontienė, projektų vadovė Lina Šidlauskienė bei gimnazijos skyriaus vedėja Snieguolė Kiškėnienė. Svečiai lankėsi Mažeikių turizmo ir verslo informavimo centre bei viešbučiuose "Laisvės 30" ir "Astrum Palace". Nepamiršta ir kultūrinė programa, kurios metu susipažino su Mažeikių miesto lankytinomis vietomis, aplankė Klaipėdos miestą bei Palangos gintaro muziejų.