Pradinis

Mokykloje svečiavosi ekspertas, įmonės "D&A Marketing Consultants Ltd" vadovas Dimosthenis Antoniou, kuris visą savaitę (lapkričio 13-17 dienomis) vedė užsiėmimus/mokymus vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniams ir profesijos mokytojams. Veiklų įgyvendinimas buvo vykdomas pagal ERASMUS+: KA1 programos asmenų mokymosi mobilumo akredituotą projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000133212.

I-III kurso vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai ir profesijos mokytojai penkias dienas gilino žinias reklamos įmonės steigimo, darbo su klientais, spaudos ir reklamos gamybos temomis. Taip pat mokiniai turėjo atlikti komandinį darbą rengiant pristatymus tema „Reklamos įmonės kūrimas / logotipo kūrimas / pristatymas klientams“ bei juos pristatyti išklausant eksperto pastabėjimus, kritiką, pagyrimus.

9 klasės mokiniai besimokantys kartu ir vizualinės reklamos gamintojo specialybės kartu su profesijos mokytojomis klausėsi paskaitų apie reklamos įmonės privalumus ir trūkumus, reklamos įmonės prioritetus, sėkmingo logotipo kūrimas, socialinės žiniasklaidos poveikis ir įtraukimas į veiklą ir kt. Taip pat mokiniai kūrė reklamos įmonės logotipus.

Eksperto Dimosthenis Antoniou teigimu, tai buvo nauja patirtis, kuri praturtino jį kaip asmenybę ir tikisi, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ateityje ugdant kvalifikuotus vizualinės reklamos gamintojus.

O kaip projekto įgyvendinimas be kultūrinės programos?! Žinoma, aprodyta mokykla, kuri ekspertui paliko neišdildomą įspūdį, o grįžtamasis ryšys iš jo pusės – tai nuostabu, ką Jūs turite mokykloje ir kaip mokote mokinius – tai GERIAUSIA MOKYKLA LIETUVOJE! Taip pat aprodytos Telšių miesto ir Mažeikių miesto ir rajono vietovės.

Po sėkmingos savaitės užsiėmimų/mokymų įgyvendinimo ekspertui Dimosthenis Antoniou buvo įteiktas sertifikatas, įrodantis kokybiškai įgyvendintas veiklas.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Komisija neatsako už jokį galimą jame pateikiamos informacijos naudojimą.