priemimas 2021 su moduliais Mazeikiai

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

es erasmusapple erasmus

Mažeikių politechnikos mokykla tobulins skaitmenin-ius mokinių ir mokytojų įgūdžius bendrame projekte su užsienio partneriais

Šių metų birželio 15 dieną Mažeikių politechnikos mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl dalyvavimo Erasmus+ K2 strateginių partnerysčių  projekte "Educational approaches to Strengthening Vocational schools‘ readiness for Digital Learning” (liet. „Švietimo metodai profesinių mokyklų pasirengimui skaitmeniniam mokymuisi stiprinti"). Projekte dalyvaujame kartu su ispanais, graikais, portugalais, italais ir rumunais. 

Projektas truks 2 metus, per kuriuos visos šalys turės galimybę nuvykti vieni pas kitus pasisemti žinių ir patirties bei pagerinti savo skaitmeninio raštingumo gebėjimus.  Pirmasis vizitas numatomas šių metų spalio pradžioje į Barseloną, Ispaniją, kur mūsų partneriai ispanai surengs seminarą  skaitmeninių technologijų naudojimo tema. Vėliau, 2020m. vasario pabaigoje mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai turės galimybę apsilankyti profesinėje mokykloje Portugalijoje (Lisabona). Na, o 2022 metų gegužės mėnesį visi projekto partneriai ruošiasi atvykti į mūsų mokyklą ir kartu dalyvauti įvairiose veiklose. Numatoma, kad projekte dalyvaus 10 mūsų mokyklos mokinių ir mažiausiai 4 mokytojai. 

Projekto metu visi dalyviai tikisi ne tik susipažinti su novatoriškomis skaitmeninėmis priemonėmis, naudojamomis nuotoliniame mokyme, patobulinti asmenius įgūdžius bei gebėjimus, bet ir sukurti bendrą interneto svetainę, kurioje patalpins instrukcijas ir patarimus apie skaitmeninius išteklius bei App Inventor programos pagalba sukurti programėlę, kuri bus tinkama naudoti mobiliajame telefone. Tikimės, kad šis projektas atneš visokeriopos naudos tiek mūsų mokyklai tiek mūsų partneriams! Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo mainų paramos fondas. 

Projekto Nr. 2020-1-EL01-KA-226-VET-094895

Projekto pradžia: 2021 03 01

Projekto pabaiga: 2023 02 28

Bendra projekto vertė: 136 461 Eur

Partneriai:

  • 1st Imerisio Epal Konitsas (Graikija)
  • ENSINUS -- Estabelecimentos de Ensino Particular, S.A (Portugalija)
  • Liceul Tehnologic Agricol Mihail Kogalniceanu Miroslava (Rumunija)
  • MOVEU PROFESSIONAL SERVICES (Ispanija)
  • I.S. Via Copernico (Italija)

Projekto koordinatorė: Ligita Vaitkutė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla