ugdymo procesas misriu budu

   

Mazeikiu PM priemimas 2021

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Įgūdžių tobulinimas Plungės TVM sektoriniame praktinio mokymo centre163025509 197812701705361 6551337309827992066 n

Š.m. gegužės 17 – 28 dienomis Mažeikių politechnikos mokykla kaip partnerė dalyvavo Plungės technologijų ir verslo mokyklos įgyvendinamame projekte  „Žemės ūkio technologijų praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas Vakarų Lietuvos regione“  Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0031, kuriame mokiniai įgijo naujų bei patobulino  jau turimus praktinius įgūdžius Žemės ūkio technologijų panaudojimo srityje. 

10 mokinių 5 dienas dalyvavo Plungės TVM Žemės ūkio technikos eksploatacijos, priežiūros ir remonto sektorinio praktinio mokymo centro praktiniuose mokymuose pagal technikos priežiūros verslo darbuotojo programos modulį „Transporto priemonių  vairavimo pagrindai“.  Mokiniai  išklausė 30 val. kursą ir atliko modulyje numatytas užduotis.

Veiklų metu 5 kvalifikuoti profesijos mokytojai mokinius  supažindino su traktoriaus ,,New Holland TL95D“, javų nuėmimo kombaino ,,Laverda Rev200“, daugiafunkcinio krautuvo ,,Gehl“ ir mini ekskavatoriaus ,,IHI15VXT Iximer“  konstrukcija, priežiūra ir remontu. Mokė vairavimo ir darbo šiomis transporto priemonėmis.  Daug sužinojo apie sėjos ir sodinimo, tręšimo ir augalų priežiūros mašinų, javų nuėmimo kombaino ir derliaus dorojimo mašinų konstrukcijas, techninę priežiūrą, remontą bei pagrindinius reguliavimus. 

Baigus mokymus, dalyviams  išduoti pažymėjimai. Mokiniai, dalyvavę mokymuose, džiaugėsi mokytojų profesionalumu, naujais įgūdžiais, gautais  patarimais bei šiltu bendravimu. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla