PARAMA MPM

   

PAGRINDINIS MOKYMASIS 2021 02 18

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena163025509 197812701705361 6551337309827992066 n

 

Kovo 10 dieną  mokykloje klasės valandėlės metu nuotoliniu būdu paminėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Laisvę 1990 metais atkovojome rankoje laikydami artimo ranką ir dainuodami dainas, tad ir šios dienos paminėjimą lietuvių liaudies daina pradėjo 1 A klasės mokinė Vaida Vasiliauskaitė (ruošė muzikos mokytoja Regina Liaudanskienė).  Apie lietuvių siekimą tapti laisvais ir nepriklausomais papasakojo istorijos mokytoja metodininkė Silva Bulauskienė. Renginio pabaigoje visi buvo paskatinti šventinius renginius stebėti nuotoliniu būdu ir nepamiršti iškelti Lietuvos vėliavos prie savo namų.

Silva Bulauskienė, istorijos mokytoja metodininkė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

11

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla