Kokiomis sąlygomis 

 

vyksta ugdymas

 

nuo gruodžio 16 d.

 

iki sausio 31 d.

 

Pagrindinis ir vidurinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius, užtikrinant anksčiau sveikatos apsaugos ministro nustatytas ir jau įprastas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Švietimo pagalba teikiama, laikantis būtinų saugumo sąlygų, tokiu pat būdu, kokiu yra vykdoma veikla švietimo įstaigoje ir kitų švietimo teikėjų.

Profesinis mokymas vyksta tik nuotoliniu būdu, išskyrus privalomas praktikas, praktinius mokymus, kompetencijų vertinimus, kurių neįmanoma atlikti niekaip kitaip, kaip tik įprastu kontaktiniu būdu, užtikrinant būtinas saugumo sąlygas.

Detaliau su visais naujausiais Vyriausybės ir sveikatos apsaugos ministro sprendimais galima susipažinti www.koronastop.lt, švietimo įstaigoms aktuali informacija skelbiama 

www.smm.lt/naujienos/2020-2021-mokslo-metai

   

Verslumo savaitė kitaip

Kaip ir kasmet mokykloje vyko Verslumo savaitė. Tik šiemet ji buvo kitokia. Mokiniai vykdė įvairias veiklas nuotoliniu būdu. 

Visų pirma, auklėtojai grupių valandėlės metu diskutavo apie taupymą ir ieškojo būdų, kaip išmokti taupyti. Kiekviena grupė renginio organizatoriams pateikė 1-3 taupymo idėjas arba pasiūlymus. 

Taip pat mokiniai kartu su auklėtojais kūrė ketureilius apie verslą, pinigus ir namų ūkį panaudodami pateiktus ekonominius terminus bei jį apipavidalindami. 

Kita užduotis – specialybės reklama. Čia mokiniams padėjo profesijos mokytojai.

Baigiamasis verslumo savaitės renginys –  viktorina-protmūšis apie verslumą. Jame dalyvavo po vieną deleguotą atstovą iš grupės.

Verslumo savaitės metu mokiniai žiūrėjo filmą „Aviatorius“ ir kūrė filmo siužeto aprašymą akcentuodami pagrindinius verslumo aspektus – gebėjimą spręsti iškilusias problemas, bendravimą, bendradarbiavimą, silpnąsias ir stipriąsias asmenybės savybes.

Užduotis rengė ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojos – mokytoja metodininkė Erika Pusvaškė ir vyresnioji mokytoja Vilma Ramanauskienė.

 Apibendrindama renginius, Verslumo savaitės sumanytoja Erika Pusvaškė pasidžiaugė mokinių aktyvumu, kūrybiškumu, paminėjo, kad joje dalyvavo 17 grupių mokiniai, visos numatytos veiklos buvo įgyvendintos, renginys pavyko. 

Mokinių darbai buvo įkelti į mokyklos facebook paskyrą, už juos galėjo balsuoti visi susidomėję. Ketureilių konkurse daugiausia patiktukų surinko VR-94 grupės ketureilis, o reklamos konkurse nepralenkiama buvo AO-75 grupė. Viktoriną laimėjo AS-74 grupės mokinys Paulius Daktaras. Geriausieji bus apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis. 

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla