Skelbimas mokiniu II srautas Malta pakartotinis

Skelbimas lydinciu asmenu II srautas pakartotinis

   

Meninis – socialinis projektas „Tolerancijos dėlionė“fotoaparatas

Kasmet lapkričio 16 dieną minima tarptautinė Tolerancijos diena. Tai svarbi data, nes pakantumo kitokiam žmogui ar kitokiai pasaulėžiūrai mūsų visuomenėje trūksta. 

Anot profesoriaus Leonido Donskio, „tolerancijai reikia žmones ruošti lygiai taip pat kaip santuokiniam gyvenimui, kad jie suprastų, kas yra atsakomybė prieš kitą žmogų. Tolerancijos reikia mokyti – atsakingai ir nebanaliai. Jeigu žmonės, ypač jauni, suvoks toleranciją vien pagal tai, ką rašo kai kurie skandalingi dienraščiai, bus blogai. Tačiau jie gali susitarti su mokytojais ar dėstytojais, ar tėvais dėl tokio svarbaus dalyko – negalima galvoti ir kalbėti klišėmis, reikia pačiam susimąstyti apie realią gyvenimo situaciją – juk pats susiduri su žmonėmis“. 

 Šių metų Tolerancijos dienos simbolis  – dėlionė. Tai reiškia, kad mūsų visuomenė sudaryta iš skirtingų gabalėlių – žmonių, kuriuos sujungę gauname visuomenės paveikslą. Lapkričio 13 – 16 dienomis etikos pamokų metu mokiniai prisiminė žodžio „tolerancija“ reikšmę, aptarė tolerancijos bei netolerancijos pavyzdžius visuomenėje ir ta tema piešė piešinius. Kadangi pamokos vyksta virtualioje erdvėje, mokinių darbeliai taip pat buvo sudėti į virtualią dėlionę – filmuką, kuriame atsispindi mūsų visuomenę sudarančios skirtingos asmenybės, kurios turi būti vertinamos pagarbiai ir tolerantiškai.

Projektą vykdė etikos mokytoja I. Kruopienė, profesijos mokytoja K. Kiesuvienė, socialinė pedagogė I. Grinkevičienė, psichologė U. Dromantaitė. Piešinius kūrė SED-93, AM-91, VR-94, SED-85, 1B/20 ir 2A/19 grupių mokiniai.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijamrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla