ugdymo procesas misriu budu

   

Mazeikiu PM priemimas 2021

   

BENDRASIS UGDYMAS 2021

   

Skelbimas lydinciu asmenu I srautas Oludeniz 1

   

Mokinių darbai eksponuojami Mažeikių muziejuje

Dailės vyresn. mokytoja Asta Perminienė su mokiniais dalyvauja ilgalaikėje kvalifikacijos tobulinimo programoje „Bendrųjų kompetencijų ugdymas dailės pamokose“ . 

Mažeikių muziejuje nuo lapkričio 4 dienos veikia Mažeikių rajono moksleivių kūrybinė paroda „Tautodailės atspindžiai“. Darbus bus galima apžiūrėti muziejuje, kai atsižvelgiant į pandeminę situaciją jis atvers duris lankytojams. 

Mūsų mokyklos mokinių darbai taip pat eksponuojami parodoje. Mokiniai savo darbuose demonstruoja daugkartinio naudojimo maišelių dekoravimo techniką bei tautinio ornamento perkėlimą į kitą erdvę – ant mokyklos kiemo grindinio. Darbai sukurti dailės pamokų metu, mokiniai skatinami populiarinti lietuvių liaudies meną, nepamiršti jo ir pritaikyti kasdienybėje.

Lapkričio 11 dieną vyko nuotolinė praktinė metodinė konferencija „Tautodailės atspindžiai“ tautodailės metams paminėti, kurios tikslas -  dalintis idėjomis apie etninės kultūros ugdymą bei išeiti iš formalaus mokymo ribų, ieškoti ir surasti kažką naujo. Konferencijos metu muziejaus darbuotojai suteikė galimybę dalyviams nuotoliniu būdu pamatyti moksleivių kūrybinę parodą „Tautodailės atspindžiai“. Buvo demonstruojamas filmukas apie moksleivių darbus.

Profesijos mokytoja B. Butnoriutė 

rsz sp 1rsz sp 2

   

ES INVESTICIJOS  

   

SAVU KELIU  

   

PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

   

VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

moodle tumb

   

Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

PARAMA MPM mazas sone aktyvus

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla