Skelbimas mokiniu II srautas Malta pakartotinis

Skelbimas lydinciu asmenu II srautas pakartotinis

   

Dalyvavome „Studijos 2015“   

Mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai net tris dienas dalyvavo Litexpo parodų ir kongresų centro rengiamoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2015“.

Mokyklos stendo ekspozicijai buvo pasirinktos natūralios medžiagos, erdvė dekoruota iš popieriaus pagamintais rutuliais.
Renginio metu interjero apipavidalintojų specialybės AP-18 gr. mokinės Eglė Selenytė, Vitalija Bužokaitė, Sandra Jančauskaitė, Raimonda Butienė demonstravo popierinių maišelių ir dovanų dėžučių dekoravimą įvairia technika, tapybą ant stiklo bei dekupažo techniką ant dekoratyvinių širdelių.
Labai didelio dėmesio sulaukė avangardinė popierinių rūbų kolekcija (AP-18 gr. mokinės Eglė Selenytė ir Vitalija Bužokaitė). Kitą parodos dieną interjero apipavidalintojų specialybės AP-18 gr. mokinės Birutė Butaitė ir Karolina Pachomova bei AP-36 gr. mokinės Inga Baranauskaitė ir Gabrielė Latakaitė stengėsi sudominti dekoravimo technika, naudojant trafaretą ir glaistą. Taip pat buvo parodyta, kaip dekoruoti skirtukus akriliniais dažais. Parodoje dalyvavo ir mokinius ruošė idėjų nestokojančios profesijos mokytojos: interjero apipavidalintojų profesijos mokytoja Asta Rimkienė, dailės mokytoja Asta Perminienė, statybos darbų profesijos mokytojos Vilma Ramanauskienė ir Angelė Kotenienė. Prie mūsų mokyklos ekspozicijos įrengimo prisidėjo statybos darbų profesijos mokytojai: Vida Karvauskienė, Vilma Šiaulienė, Domininkas Niūniava bei suvirintojų profesijos mokytojas Vincas Kirvelaitis. Mūsų mokyklos Viekšnių skyriaus V-54 gr. mokinės Vaida Svirušytė ir Aldona Miknytė dalyvavo respublikiniame virėjų konkurse. Jos gamino karštą vištienos patiekalą ir desertą su obuoliais. Receptus sukūrė profesijos mokytojos Elena Tamošauskienė ir Geleta Gelvinauskienė. Taip pat Viekšnių skyriaus mokiniai demonstravo daržovių ir vaisių dekoravimo meną. >Mūsų pačių sukurtame žemėlapyje, skirtame Regionų metams pažymėti, kiekvienas dalyvis, aplankęs mūsų ekspoziciją, pažymėjo vietovę, iš kurios jis atvyko.

 

B. Butnoriutė, „Žvilgsnio“ korespondentė

 

<p

stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

      

   ES INVESTICIJOS  

      

   SAVU KELIU  

      

   PATYČIŲ DĖŽUTĖ  

      

   VIRTUALI MOKYMO APLINKA  

   moodle tumb

      

   Mažeikių VSB visuomenės sveikatos priežiūros specialistas  

      

      

   PARAMA MPM mazas sone aktyvus

      

      
      

   Mus remia

                   

      

   Partneriai

   europass banneris versliniku asociacijamrs

   tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

    

      
   © Mažeikių politechnikos mokykla