Naujametinis karnavalas televizijos ekrane 

Tradiciškai Viekšnių skyriaus mokiniai į Kalėdines atostogas išeina lydimi karnavalo atgarsių: kuri grupė pasiruošė geriausiai, kurie buvo nuotaikingiausi ir šmaikščiausi.

Gruodžio 20 dieną mokyklos aktų salėje vyko Naujametinis karnavalas „Mus rodo per televiziją“. Šiuolaikinis jaunimas nemėgsta žiūrėti televizijos, todėl pasirinkome aktualias ir įdomias temas bei kūrėme ją patys. Televizijos vedėjos Deimantė Ramondaitė ir Laura Sruogytė su televizijos žiūrovais pasisveikino eiliuota forma ir į sceną pakvietė antrakurses, virėjo profesijos besimokančias, Gabrielę Razvadauskaitę, Karoliną Riaukaitę ir Viktoriją Milvydytę. Jų atlikta kalėdinė daina daugelį privertė prisiminti vaikystę, kalėdines dovanas ir, žinoma, visų nuotaika pasidarė šventiška. Merginoms gitara akomponavo Edvinas Norkus, trečiakursis technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės besimokantis mokinys.
Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė, kad praeinantys metai mokyklai buvo sėkmingi. Sveikinimą baigė gražia žiemiška daina.
Pirmoji laida, kurią vedėjos pristatė žiūrovams - „X faktorius“. Šios laidos kūrėjos - V-73 grupės mokinės. Laidos dalyviai buvo šaunūs, šmaikštūs todėl sulaukė ne tik gerų „komisijos“ įvertinimų, bet ir gausių žiūrovų aplodismentų. Vedėjos pristatė televizijos laidą „Muzikinė kaukė“. Smagūs šios laidos dalyviai žiūrovus žavėjo savo panašumu, balso tembru. Vertinimo komisijai buvo sunku paskelbti geriausią atlikėją, todėl pasirodymą V-79 grupės mokiniai baigė bendra daina.
Po dviejų televizijos laidų, vedėjos Deimantė ir Laura pasinaudojo tiesioginio eterio privalumais ir pakvietė į sceną penkis savanorius šmaikščiai užduočiai, po kurios su nekantrumu į ekraną išsiveržė TP-72 grupės vaikinai, paruošę laidą „Gero vakaro šou“. Vaikinų laidoje svečiavosi grupės ,,Black Biceps“ nariai, kurie atliko dainos „Despacito“ lietuvišką parodiją „Depozito“. Laida išsiskyrė didele humoro doze, Manto ir Lauryno repavimu.
Reklaminės pauzės metu išradingosios vedėjos pakvietė visus šokiui, kurio metu sėdinčių salėje neliko.
Paskutinė, bet ne prasčiausia laida, kurią matėme buvo „Madų šou“. Ją sukūrė jungtinė vaikinų komanda iš TP-68, AD-71 ir TP-78 grupių. Laidos metu sužinojome daug puikių patarimų, kaip rengtis 2020 metais, kaip stilingai atrodyti sutinkant naujuosius ir kokios spalvos madingiausios puošiant žaliaskares eglutes šventėms.
Kalėdinį renginį savo debiutu papuošė Viktorijos Milvydaitės ir Manto Norkaus atliekama daina. Vis dar skambant aplodismentams į salę, dainuodamas ir vilkdamas sunkų dovanų maišą, įlingavo Kalėdų Senis. Senelis visus įtraukė į smagų ratelį, padainavo gražių kalėdinių dainų. Neliko abejingų, kad kalėdos – stebuklų metas. Senelio maiše paslėptas dovanas padėjo išdalinti Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė, gimnazijos skyriaus vedėja Sonata Jaskaudienė ir kūno kultūros mokytoja metodininkė Audronė Šimkuvienė. Kalėdinio krepšinio turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais . Dovanos buvo įteiktos ir visoms laidas kūrusioms grupėms.
Mokiniai į Kalėdines atostogas išsiskirstė kupini gerų įspūdžių ir linkėdami vieni kitiems šaunių švenčių.

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   

   
© MPMVS