Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Paklauskime savęs, kas mes būtume be Sausio 13-osios?... 

Šiandien Viekšnių skyriuje, kaip ir visose Lietuvos mokyklose, pamokos prasidėjo visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“.

Žvelgdami į ryto tamsą sklaidančias atminimo žvakes languose, mąstėme apie prieš 29 metus žuvusius už laisvę. Mokyklos vidiniame kiemelyje pasitiko laužai ir viliojantis košės kvapas bei garuojanti, sušilti kviečianti arbata.
Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė visus kvietė prisiminti tų istorinių įvykių svarbą mūsų istorijai. V- 79 grupės mokinė Regina Charlapavičiūtė papasakojo apie lemtingus sausio 13-osios įvykius bei tądien žuvusių artimųjų prisiminimus. Tik šių žmonių meilė savo Tėvynei galėjo sustabdyti galingus sovietinės armijos tankus. Didvyriškai kritusių tarpe nemažai bendraamžių... Atsidėkodami už tokį pasiaukojimą uždegėme žvakutes jų atminimui ir už tai, kad šiandien esame laisvi.
Laisvės gynėjų dienos renginyje dalyvavo svečias Martynas Stankus, kuris tuo metu buvo paauglys vilnietis. Jo prisiminimai paliudijo, kad nesvarbu, kiek tau metų, dėl savo Tėvynės laisvės gali kovoti visada.
Vėsokas, kiek drėgnas ryto oras kvietė sušilti prie laužų, išgerti arbatos, ragauti košės, pabendrauti. Klausėmės to meto populiariausių dainų apie laisvę, meilę tėvynei.
Netradicinės pamokos metu žodžiais ir mintimis dėkojome tiems, kurie savo gyvybės kaina mums iškovojo laisvę.

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS