Spausdinti

Rankų lenkimo varžybos

Lapkričio 20 dieną Viekšnių skyriuje vyko rankų lenkimo varžybos, kurias organizavo kūno kultūros mokytojos metodininkės Sonata Jaskaudienė ir Audronė Šimkuvienė.

Šį konkursą mokytojoms padėjo suorganizuoti sporto klubo veiklos organizatoriaus specialybės besimokantys mokiniai.
Varžyboms teisėjavo buvęs mūsų mokyklos sporto klubo veiklos organizatoriaus specialybės mokinys Laurynas Bučys. Jis mokiniams papasakojo apie savo sportinę karjerą, varžybas, rezultatus, kurie tikrai įspūdingi: „Ryga open“ tarptautinio turnyro, svorio kategorija iki 105 kg, I vietos laimėtojas; absoliučioje kategorijoje III vieta. Tarptautiniame turnyre „Sportas visiems“ 100 + svorio kategorijos laimėtojas ir absoliučios kategorijos I vietos laimėtojas; tarptautiniame turnyre Klaipėdoje Vasario 16-ajai paminėti, svorio kategorija iki 105 kg, I vietos laimėtojas, absoliučioje kategorijoje laimėta III vieta; Palangoje, „Golden gym“ tarptautiniame turnyre, svorio kategorija iki 105 kg, II vietos laimėtojas. Prieš kelias dienas Laurynas grįžo iš pasaulio čempionato Lenkijoje, kur vyko „Mas wrestling 2019“ turnyras, laimėta IV vieta.
Mokyklos varžybose dalyvavo merginos ir vaikinai. Tiek merginos, tiek vaikinai buvo nusiteikę kovingai. Merginų tarpe I vietą užėmė Ugnė Orincaitė (V-79 gr.), II vietą laimėjo Inesa Petkutė (V-73 gr.), III vieta atiteko Gabrielei Razvadauskaitei (V-73 gr.). Vaikinų tarpe I vietą užėmė Simonas Konsmonas (TP-78 gr.), II vieta atiteko Arūnui Dargiui (TP-73 gr.), III vietą iškovojo Edvinas Gračiovas (AD-71 gr.). Džiaugiamės dalyviais ir sveikiname nugalėtojus.