Informacija dėl mokymo proceso 
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Geriausieji 2019 

Gegužės 30 dieną Mažeikių PM Viekšnių skyriuje vyko šventė „Geriausieji 2019“. 

Renginį vedė pirmakursiai technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės besimokantys Mantas ir Laurynas. Jie svarstė, kad nustatyti gerumo laipsnį nėra lengva, net ir turint konkrečius ir tikslius kriterijus. Mokytojams buvo sunkus uždavinys išrinkti pačius geriausius mokinius.
Laikinai einanti mokyklos direktoriaus pareigas Stasė Čupkovienė pasveikino nominuotus mokinius, jų tėvelius, mokytojus, svečius. Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė pasidžiaugė, kad šiemet nominuotas net 21 mokinys, kuriems įteikti diplomai ir simbolinės dovanos – marškinėliai su užrašu „MPM geriausias 2019“.
Kadangi geriausiųjų mokinių apdovanojimo šventė vyksta minint Pasaulinę vaikų gynimo dieną, į svečius pakvietėme lopšelio/darželio „Liepaitė“ dainorėles. Muzikos mokytojos metodininkės Mildos Tenienės mažųjų daininkių dėka nuskriejome į savo vaikystės šalį.
Šventę papuošė V-73 grupės mokinių ansamblis. Ansamblio vadovas Algirdas Urnikis. Gabrielė, Karolina, Monika, Viktorija ir Inesa dainavo tikrai šauniai ir buvo nominuotos geriausių mokinių apdovanojimui. Neformaliojo švietimo organizatorė Genovaitė Čiužienė pasidžiaugė, kad V-73 grupės merginos per visus mokslo metus pasižymėjo išradingumu, aktyvumu inicijuojant ir organizuojant mokyklinius renginius.
Šventę baigėme pabendravimu prie arbatos puodelio ir gardaus pyrago.

Genovaitė Čiužienė, neformaliojo švietimo organizatorė

   

Tvarkaraščiai  

   

tamo

   

moodle tumb

   
   

   

   
© MPMVS