Spausdinti

Amatų mugė „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu” 

Prekybos centre „Eifelis“ ketvirtus metus iš eilės rengiama mugė, kurios tikslas – skatinti mokinių verslumą, suteikti jiems galimybę savo gaminiais prekiauti ne savo mokyklose, o viešoje erdvėje.

Pernai amatų mugėje dalyvavo ir savo gaminiais prekiavo 16, o šiemet – 27 komandos iš Mažeikių, Telšių, Šiaulių rajonų mokyklų.
Viekšnių skyrių atstovavo 3 komandos. Virėjų programos pirmo kurso mokinės atstovavo „Smaližių Kalėdos” komandą, pardavinėjo savo keptus Kalėdinius sausainius, kūčiukus, meduolinius namelius. Komanda gera nuotaika, šypsenomis ir Kalėdine dvasia dalinosi su mugės lankytojais bei dalyviais ir pelnė „Konkurencingiausios komandos nominaciją.''
Antrąją komandą „Saldumynai“ atstovavo V-64 grupės virėjo specialybės mokinės Aistė Jankauskaitė ir Samanta Kozytė. Kalėdinei mugei ruošėsi K-75 grupės konditerio specialybės mokinės Inga Balsienė, Neringa Prišmontienė, Kristina Tupikienė, kurios kepė šakočius, morengus, meduolius. Dalyvių komanda apdovanota padėkos raštu.
Ir terčioji komanda, atstovaujama profesijos mokytojo Česlovo Pečetausko „Kalėdų kalviški stebuklai“, pristatė mokinių ir mokytojo padarytus kalviškus gaminius. Ši komanda taip pat apdovanota padėkos raštu.

Viekšnių skyriaus vedėja Tatjana Kinčinienė