- Pamokų tvarkaraštis
- Ugdymo proceso organizavimo tvarkos aprašas 2021-2022 m.m.
- Pamokų tvarka
- Lankomumo tvarka
- Ugdymo planas
- Mokymo grafikas
- Elektroninio dienyno pildymo nuostatai
Konsultacijų grafikas II pusmetis
Suaugusiųjų ir tęstinio mokymo mokiniams
INFORMACIJA RUOŠIANTIS BRANDOS EGZAMINUI
BRANDOS EGZAMINŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO TVARKOS APRAŠAS
2021–2022 MOKSLO METŲ BRANDOS EGZAMINŲ TVARKARAŠTIS
2021–2022 MOKSLO METŲ TECHNOLOGIJŲ MOKYKLINIO BRANDOS EGZAMINO VYKDYMO INSTRUKCIJA
INFORMACIJA RUOŠIANTIS PUPP
PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO TVARKOS APRAŠAS
2021–2022 MOKSLO METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMO TVARKARAŠTIS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLA
2012–2013 m. m. 11 – 12 klasėse (I – II KURSE)
DIRBANČIŲ MOKYTOJŲ SĄRAŠAS
Eil. Nr. | Mokytojo pavardė, vardas | Kvalifikacinė kategorija | Dėstomas dalykas |
1. | Ačiutė Inga | Etikos mokytoja | Etika, anglų kalba |
2. | Baranauskienė Fausta | Tikybos mokytoja | Tikyba |
3. | Bulauskienė Silva | Istorijos vyr. mokytoja | Istorija |
4. | Čapienė Juzefa | Chemijos mokytoja | Chemija |
5. | Čupkovienė Stasė | Matematikos vyr. mokytoja | Matematika |
6. | Davainytė Daiva | Dailės, dizaino ir piešimo mokytoja | Dizainas |
7. | Aurelija Ulevičiūtė | Šokio mokytoja | Šokis |
8. | Kerienė Irma | Kūno kultūros vyr. mokytoja | Bendroji kūno kultūra, krepšinis |
9. | Kesminienė Irena | Fizikos vyr. mokytoja | Fizika |
10. | Kiškėnienė Snieguolė | Geografijos vyr. mokytoja | Geografija |
11. | Klyčmuradova Svetlana | Anglų kalbos vyr. mokytoja | Anglų kalba |
12. | Liubeznova Audronė | Rusų k. vyr. mokytoja, vokiečių k. mokytoja | Rusų kalba, vokiečių kalba |
13. | Jonikaitė Regina | Anglų kalbos vyr. mokytoja | Anglų kalba |
14. | Miniotienė Violeta | Lietuvių kalbos vyr. mokytoja | Lietuvių kalba |
15. | Paulikienė Nila | Rusų kalbos vyr. mokytoja | Rusų kalba |
16. | Perminienė Asta | Dailės mokytoja | Dailė |
17. | Pikturnienė Vitalija | Lietuvių kalbos vyr. mokytoja | Lietuvių kalba |
18. | Rusienė Diana | Kūno kultūros vyr. mokytoja | Bendroji kūno kultūra, krepšinis, lengvoji atletika |
19. | Steponavičienė Nina | Informacinių technologijų mokytoja | Informacinės technologijos |
20. | Timinskienė Marijona | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | Lietuvių kalba |
21. | Vaitkevičienė Virginija | Matematikos vyr. mokytoja | Matematika |
22. | Vėliūtė-Balzerienė Lijana | Anglų kalbos vyr. mokytoja | Anglų kalba |
23. | Sabaliauskienė Rita | Matematikos mokytoja metodininkė | Matematika |
- Smulkiau