„PATYČIŲ DĖŽUTĖ“

Nelengvu karantino laikotarpiu, kai mokiniai buvo priversti ypač daug laiko praleisti prie kompiuterių, stengėmės užtikrinti jų saugumą elektroninėje erdvėje.

Mokyklos elektroninėje svetainėje buvo įdiegta elektroninė platforma "Patyčių dėžutė", kuri leidžia mokiniams, tėvams ir mokytojams anonimiškai, saugiai ir greitai pranešti apie įtariamas arba įvykusias patyčias.
Bendrų grupių valandėlių metu mokiniai bei grupių auklėtojai supažindinti su „Patyčių dėžutės“ teikiamomis galimybėmis, pademonstruota, kaip užpildyti pranešimus, paaiškinta, kaip šią mobiliąją programėlę atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną. Su mokiniais diskutavome, kaip bus reaguojama į pranešimus, kaip išsiaiškinama, jei įtariamas melagingas pranešimas ir t.t. Taip pat prisiminėme mokykloje galiojančios „Smurto ir patyčių prevencijos bei intervencijos tvarkos“ svarbiausias nuostatas ir įpareigojimus, kurių esame susitarę laikytis. Tikime, kad visos šios priemonės padės mokiniams saugiau jaustis ir kad visi kartu kursime pasitikėjimo ir draugiškumo kultūrą mokykloje.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

Paveikslėlio šaltinis: http://www.svietimonaujienos.lt/patyciu-dezute-mokykloms-siuolaikiska-priemone-isisenejusiai-blogybei-iveikti/

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla