„Ačiū, Lietuva!“ 

Birželio 1 dieną visoje šalyje surengta padėkos akcija „Ačiū, Lietuva!“, skirta pagerbti visus prisidėjusius prie koronaviruso krizės suvaldymo.

Mažeikių politechnikos mokyklos bendruomenė taip pat įsijungė į šią akciją – muzikinę padėką už kovą su koronovirusu. 

Mokyklos direktorė Tatjana Kinčinienė šiltus padėkos žodžius skyrė visai mokyklos bendruomenei už gerą darbą pandemijos metu: mokytojams – už priimtą iššūkį dirbti nuotoliniu būdu ir puikų mokymo organizavimą, aptarnaujančiam personalui – už nuoširdų darbą, mokiniams ir jų tėveliams – už kantrybę ir pagalbą.
Renginyje profesijos mokytoja Jolanta Kriaučiūnienė su apeigų ir švenčių specialybės mokinėmis atliko savo kūrybos dainas „Ačiū, Lietuva“ (pagal poetės Irutės Matažinskaitės Lazickienės eilėraščio žodžius) ir „Mažeikiai“ (pagal Vytauto Malūko žodžius).
Muzikos būrelio vadovės mokytojos metodininkės Reginos Liaudanskienės parengtos apeigų ir švenčių specialybės mokinės „Dvi Karolinos“ kartu su profesijos mokytoja Angele Konteniene atliko labai mielą ir nuoširdžią dainą „Lai skamba dainos Lietuvoj“, kurioje džiaugiamasi, kaip gera gyvent Lietuvoje ir svetur nenorima išvykti.
Akcijoje dalyvavo iš griežtų karantino reikalavimų ištrūkę mokyklos darbuotojai ir mokiniai, nors ir negausus jų būrelis, bet visi nuotaikingai nusiteikę plojo, kartu dainavo ir dėkojo Lietuvai už sėkmingai vykstančią kovą su koronovirusu.
Mokykla po truputį atgyja – vyksta praktinio profesinio mokymo pamokos, tiesa, kol kas mažose grupelėse. Bet visi tikime, kad protingai elgdamiesi, susitvarkysime su koronovirusu ir gyvenimas po truputį grįš į ankstesnes vėžes.

Stasė Čupkovienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla