Mokyklos abiturientai nuotoliniu būdu pristatė technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamuosius darbus 

Technologijų mokyklinis brandos egzaminas yra vienas iš pasirenkamųjų mokyklinių brandos egzaminų.

Logiška, kad mūsų politechnikos mokyklos mokiniai noriai renkasi ir laiko šį egzaminą. Tai egzaminas-procesas, kuris vykdomas pamokų metu, o profesinės ir bendrosios kompetencijos formuojamos ir vertinamos keliais etapais – yra laiko pasiruošti, subrandinti kūrybinius sumanymus.
Šiais mokslo metais egzaminas prasidėjo 2019 metų spalio 1 dieną ir baigsis 2020 metų gegužės 18 dieną. Egzaminas susideda iš trijų dalių - mokinys pagamina / sukuria produktą (gaminį / paslaugą), rengia egzamino baigiamojo darbo aprašą ir juos pristato egzamino vertinimo komisijai. Visos trys egzamino dalys yra privalomos. Egzamino neišlaiko, jei mokinys nedalyvauja bent vienoje iš minėtų egzamino dalių.
Baigėsi mokyklos abiturientų technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamųjų darbų pristatymas ir vertinimas. Šiemet darbus pristatė 72 abiturientai Mažeikių politechnikos mokykloje ir 50 jos Viekšnių skyriuje. Baigiamųjų darbų pristatymas ir vertinimas vyko nuotoliniu būdu toje pačioje „Google Meet“ platformoje, kurioje vyksta ir virtualios pamokos. Mokiniams tai jau gerai pažįstamas būdas, todėl viskas vyko sklandžiai. Mokinių pristatymai buvo įrašomi – daromi skaitmeniniai garso ir vaizdo įrašai. Mokiniai liko patenkinti ir teigė, kad nuotoliniu būdu šiemet pristatyti darbus buvo netgi paprasčiau negu prieš auditoriją.
Du mokyklos abiturientai nuotoliniu būdu šiemet dar laiko menų mokyklinį brandos egzaminą: viena mokinė – šokio, kita – dailės egzaminą.
Šiemet nuotoliniu būdu vyksta ir lietuvių kalbos ir literatūros įskaita. Jos laikymo terminas pratęstas iki gegužės 22 d.
Linkiu sėkmės abiturientams tolimesnėje egzaminų sesijoje.

Stasė Čupkovienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla