Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Prevencinės paskaitos mokykloje

Prevencija suprantama kaip priemonės ir būdai, kuriais siekiama užkirsti kelią socialinės rizikos veiksniams atsirasti arba jų įtakai sumažinti bei apsauginiams veiksniams sustiprinti.

Viena iš prevencijos priemonių – šviečiamoji veikla mokykloje – visada gerai vertinama ir mokinių, ir grupių auklėtojų.
Sausio mėnesį mokykloje suaktyvinome prevencinę veiklą. Visose pirmo kurso grupėse apsilankė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė. Ji skaitė paskaitas ir priminė mokiniams apie įvairaus amžiaus jaunimo teisinę atsakomybę už padarytus nusižengimus. Aptartos tokios aktualios temos: rūkymas, tabako gaminių nupirkimas ar kitoks perdavimas nepilnamečiams, alkoholinių gėrimų vartojimas ar perdavimas jaunesniems nei 20 metų asmenims, narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo, neatsargus elgesys su pirotechnika, sveikatos sutrikdymas ir pan. Mokiniams buvo akcentuota, kokias auklėjimo priemones Lietuvos įstatymai numato nepilnamečiams, kokios yra administracinių nuobaudų rūšys ir poveikio priemonės. Pareigūnė pateikė įvairių gyvenimiškų pavyzdžių, diskutavo su mokiniais apie nusikalstamumo pasekmes jaunimo ateičiai, tolimesnėms karjeros galimybėms.
Pravesti užsiėmimai mokiniams buvo labai informatyvūs, įdomūs ir naudingi. Pareigūnė visiems pirmo kurso mokiniams linkėjo gerai elgtis ir būti atsakingiems už savo elgesį.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla