Antroji vieta regioniniame profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias Šiaurės Lietuvos jaunasis suvirintojas 2019“

Mūsų mokyklos suvirintojo specialybės SED-69 mokiniai Deivydas Gandzelis ir Paulius Vyšniauskas dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse „Geriausias šiaurės Lietuvos jaunasis suvirintojas 2019“ ir laimėjo antrąją komandinę vietą.

Deivydas Gandzelis tapo dar ir antros asmeninės vietos laimėtoju. Mokinius konkursui ruošė ir į konkursą lydėjo profesijos mokytojai Antanas Kupstys ir Romas Špokauskas.
Konkursas vyko Šiaulių profesinio rengimo centre. Konkurse varžėsi mokiniai iš Šiaulių, Klaipėdos, Plungės, Kėdainių ir Mažeikių profesinio mokymo įstaigų, ruošiančių specialistus pagal Suvirintojo mokymo programą. Konkurso dalyviai pagal pateiktus brėžinius ir suvirinimo procedūrų aprašus atliko praktines užduotis – virino lankinio suvirinimo būdu glaistytais elektrodais skirtingose padėtyse.
Darbus vertino komisija, sudaryta iš kompetentingų įstaigų ir verslo įmonių atstovų. Vertinant buvo atsižvelgta į matmenų tikslumą, siūlių kokybę, saugaus darbo taisyklių laikymąsi, laiko limitą.
Profesijos mokytojai išklausė seminarą “Suvirinimas miltelinėmis vielomis“, kurį vedė UAB ”Vingis“ suomiškų suvirinimo aparatų „Kempi“ atstovai Lietuvoje. Seminaro praktinėje dalyje dalyvavo ir konkurso dalyviai.
Sveikiname nugalėtojus ir jų profesijos mokytojus su puikiais rezultatais!

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla