Apie renginių organizavimą, Heloviną ir savo profesiją 

Neįprastas pokalbis su AO-75 grupės apeigų ir švenčių organizatoriaus specialybės mokinėmis prasidėjo po ką tik mokykloje praūžusio Helovino, o baigėsi mintimis apie savo profesiją.

Merginos papasakojo, kaip jos ruošėsi šiam renginiui: kūrė scenarijų, pasiskirstė vaidmenimis, derino rūbus, parinko žaidimus. Taip pat Helovino dekoracijomis puošė mokyklos fojė, kur ir vyko Helovino šventė. Organizavo Heloviniškiausio moliūgo rinkimus, kuriuos šiemet laimėjo VR-87 grupės mokiniai. Kvietė visų grupių mokinius parodyti teminę Helovino programėlę, geriausia pripažinta PO-86 grupės mokinių programėlė.
Tai ne pirmas toks AO-75 grupės merginų šiemet suorganizuotas renginys – tai ir pirmakursių krikštynos, Mokytojų dienos šventė.
Anot merginų, sudėtingiausias darbas organizuojant renginį yra scenarijaus kūrimas, daug laiko atima dekoracijų paruošimas, aprangos derinimas. Joms patinka, kada sekasi realizuoti savo mintis, įgyvendinti pateikti idėjas. Apeigų ir švenčių organizatoriaus profesijoje svarbus kūrybinis bendradarbiavimas, sutarimas, idėjų generavimas, taip pat reikia būti drąsioms, stengtis išmokti nugalėti jaudulį, vadinamą scenos baime. Kiekvienas renginys – teorinių žinių taikymas praktiškai. Paklaustos apie ateities planus, merginos sakė, kad save įsivaizduoja renginių organizatorėmis.
Ačiū Lijanai, Vilijai, Inesai, Vestai ir Vanesai už nuoširdų pokalbį. O palinkėjimas – dar daug gražių renginių ir svajonių išsipildymo.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla