Mokykla dalyvavo ”Bobų vasara 2019“ 

Į miesto stadione vykstančią šventę mokyklos mokytojai, mokiniai atvyko vieni „ratuoti“ – dviračiais ir pilnais krepšeliais obuolių, kiti – pėsčiomis, pasipuošę obuolio motyvais dekoruotomis skrybėlaitėmis.

Šiemet mokykla pasirinko temą „Rudens karalius – obuolys“. Idėjos autorė ir organizatorė – vyresnioji dailės mokytoja Asta Perminienė. Temos pasirinkimą ji motyvavo tuo, kad nuo obuolio prasidėjo visas pasaulis, obuolys – vaisingumo, gausos, išminties ir meilės simbolis. Dovanoti obuolį – reiškia linkėti sveikatos ir laimės...
Šventė prasidėjo karnavaline eisena, kurioje gerai nusiteikę, kaip minėjau, pėsti ir ratuoti, „obuoliška“ atributika pasipuošę dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai. Šventės metu vyko bendruomenių ir organizacijų prisistatymai. Mūsų mokyklą pristatė l. e. direktoriaus pareigas Stasė Čupkovienė ir popamokinės veiklos organizatorius Vaidas Andrijaitis.
Mokyklos įkurtame kiemelyje puikavosi obuolio sostas, kurį galėjo išbandyti visi, norintys pasidaryti rudeninę fotosesiją. Mažieji šventės dalyviai turėjo galimybę patogiai įsitaisę pasiklausyti pasakos apie obuolį. Šventėje lankytojus kvietėme paskanauti ne tik šviežių, pačių užaugintų, bet ir džiovintų obuolių, įsigyti dekoruotų obuolio tematika padėkliukų, dalinome lipdukus su obuoliukais, skrajutes apie mokyklą, balionus su mokyklos logotipu.
Nors ir lynojo rudeninis lietus, šventiškos nuotaikos jis nesugadino. Į mokyklą grįžome su šventės organizatorių dovanomis.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla