Kareiviškos pirmakursių krikštynos 

Kasmet rugsėjo pradžioje mokykloje vyksta pirmakursių krikštynos.

Ne išimtis ir šie mokslo metai. Ryte pirmakursius pasitiko šventės organizatoriai – AO-75 grupės mokiniai – ir paženklino juos „fuksų antspaudu“. Mokyklos fojė vyko rytinė mankšta, kadangi „karys“ visada turi būti fiziškai stiprus. Nuotaikinga ir linksma mankšta baigėsi net ispanų kalbos mokymu. Vėliau pirmakursiai buvo pakviesti aktyviai dalyvauti karinėse pirmakursių pratybose ir įrodyti, kokie jie yra drąsūs ir ištvermingi.
Po pamokų šventė persikėlė į mokyklos kiemelį, kur vyko pirmakursių „karinių būrių“ prisistatymai, auklėtojų priesaika. Auklėtojoms – „krikšto mamoms“ – buvo įteikti krikšto liudijimai su įpareigojimais. Buvo prisimintos senovės kariškių krikštynų tradicijos ir papročiai. Pirmakursius sveikino „bataliono majorė“ – l. e. direktorės pareigas Stasė Čupkovienė.
Po to vyko būsimųjų „karių“ atkaklumo, taiklumo, pusiausvyros, loginio mąstymo ir bendradarbiavimo išbandymai. Po visų išbandymų pirmakursiai buvo pakrikštyti, prisiminimui jiems buvo įteikti krikštynų medaliai.
Tapę tikrais pirmakursiais ir prisijungę prie mokyklos bendruomenės, visi vaišinosi didžiuliu krikštynų pyragu.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla