Pirmo kurso mokiniai susitiko su darbdaviais

Pirmo kurso mokiniai susipažinimą su būsima profesija pradeda mokydamiesi dalyko „Įvadas į profesiją“.

Pradinių žinių apie profesiją gavę per įvadines dalyko pamokas, mokiniai susitiko su darbdaviais. Vieni mokiniai vyko į įmones, pas kitus – darbdaviai patys atvyko į mokyklą. Mokiniai bendravo su įmonių atstovais, domėjosi pasirinktos specialybės darbo ypatumais, karjeros galimybėmis.
UAB „Emas“ atstovai automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko profesinio mokymo programos mokinius (AM-84 gr.) supažindino su įmonės veikla, darbo specifika, kalbėjo apie profesijos perspektyvumą ir specialistų reikalingumą. Susitikime dalyvavo ir antro kurso elektromontuotojo specialybės mokiniai (EM-76 gr.), jie buvo pakviesti įmonėje atlikti praktiką.
AB „ORLEN Lietuva“ techninio mokymo koordinatorė Jolanta Remezienė ir mazuto giluminio perdirbimo įrenginio Nr.1 viršininkas Rolandas Ladyginas susitiko su naftos produktų operatoriaus specialybės mokiniais (PO-86 gr.) ir profesijos mokytojomis. Susitikime dalyvavo ir antro kurso PO-80 grupės, taip pat aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės mokiniai (AAD-65 gr.), kurie šiemet baigia mokyklą. Svečiai supažindino su įmonės istorija, veikla, modernizacija, gamybinės praktikos atlikimo bei įsidarbinimo galimybėmis, atsakė į klausimus, kvietė atvykti į ekskursiją po įmonę, o baigus mokyklą, įsijungti į įmonės kolektyvą. Po to mokiniai varžėsi nuotaikingame žaibo turnyre. Dalyvius vertino svečiai, o geriausiems įteikė dovanėles su įmonės atributika.
Su vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniais (VR-87 gr.) bendravo UAB „Spaudos tinklas“ direktorė Kristina Kiesuvienė, kuri papasakojo apie dizainerio darbą ir šiam darbui taikomų kompiuterinių programų išmanymą, kalbėjo apie darbuotojo asmenines savybes, bendravimą su klientais.
Kaip minėjau, kiti pirmo kurso mokiniai vyko į įmones. Staliaus specialybės (ST-82 gr.) mokiniai ir profesijos mokytojas Domininkas Niūniava dalyvavo pažintinėje išvykoje į įmonę UAB "Medienos profesionalai". Apie staliaus profesiją papasakojo įmonės direktorius Linas Satkūnas, kuris parodė darbo vietas, įrankius, stakles, supažindino su darbo sąlygomis ir akcentavo darbo saugos reikalavimus, papasakojo apie gaminamą produkciją.
AS-81 grupės mokiniai ir profesijos mokytoja Vilma Ramanauskienė lankėsi UAB „Budinks“ statybos objekte. Juos pasitiko ir apie apdailininko (statybininko) specialybę papasakojo įmonės direktorius Darius Buknys ir darbų vadovė Rasa Lipskienė, jie parodė remontuojamas patalpas, paaiškino, kokius darbus reikia atlikti. Akcentavo, ko mokiniai turėtų išmokti mokykloje, bei pakvietė vėl atvykti, kai vyks kiti renovavimo darbai.
Įmonėje UAB „Elmaga“ lankėsi suvirintojo specialybės mokiniai (SED-84 gr.) su profesijos mokytoju Tomu Gudavičiumi. Mokiniai apžiūrėjo įmonės įrengimus, darbo vietas, bendravo su įmonės vadovais, buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, dirbančiais įmonėje.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla