Projektas „Pirmieji rugsėjo žingsniai mokykloje” 

Kiekvienais metais mokslo metų pradžioje didžiausią dėmesį skiriame mokyklos naujokams – pirmo kurso mokiniams.

Pirmą rugsėjo savaitę mokykloje organizuotas projektas „Pirmieji rugsėjo žingsniai mokykloje“. Pirmo kurso mokiniams buvo sudaryta galimybė išsamiai susipažinti su savo pasirinkta profesija – kasdien jų laukė vis kita profesinė veikla. Mokiniai bendravo su profesijos mokytojais, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, taip pat vyko į įmones, kur savo profesijas pamatė iš labai arti, galėjo dar detaliau su jomis susipažinti.
Rugsėjo 6 diena paskirta išsamesniam susipažinimui su mūsų mokyklos tvarka bei mokinių saugumo užtikrinimu. Aktų salėje organizuotas prevencinis renginys „Smurto ir patyčių prevencija mokykloje. Kultūringas mokinio elgesys“. Su mokiniais bendravo direktorė Stasė Čupkovienė, ji linkėjo sėkmingai adaptuotis mūsų mokykloje, jaustis saugiai ir drąsiai kreiptis pagalbos, jei jos prireiktų. Socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė paaiškino pagrindinius mokyklos susitarimus dėl smurto ir patyčių, informavo apie mokykloje dirbančius pagalbos mokiniui specialistus. Nemažai informacijos suteikė ir apie pageidautiną mokinių elgesį, svarbiausias mokinių elgesio taisykles, deramą atstovavimą mokyklai viešajame gyvenime.
Antroji renginio dalis buvo skirta saugiam mokinių elgesiui kelyje. Paskaitą apie saugų eismą vedė vairavimo mokyklos „Mokymo žiedas“ vadovas Tomas Gudavičius. Didelis dėmesys buvo skirtas pėsčiųjų bei jaunų vairuotojų elgesiui kelyje. Lektorius pristatė Mažeikių rajono eismo įvykių statistinius duomenis, pakomentavo jų priežastis. Buvo demonstruojama filmuota medžiaga, puikiai iliustruojanti eismo dalyvių neatsakingumą. Mokiniai dalyvavo viktorinose, diskutavo, laimėjo šaunius prizus su vairavimo mokyklos „Mokymo žiedas“ atributika. Vėliau vyko smagūs praktiniai užsiėmimai mokyklos stadione – mokiniai ir mokytojai išbandė „girtuoklio akinius“, susikovė mokyklinio vairavimo automobilio traukimo rungtyje, išbandė savo vairavimo įgūdžius ant slidžios kelio dangos. Vėliau visi pirmo kurso mokiniai susirinko mokyklos aktų salėje, kur vyko konkurso „Stok į Mažeikių politechnikos mokyklą – laimėk „Mokymo žiedas“ vairavimo kursus“ baigiamasis etapas. Burtų būdu išsiaiškintas nugalėtojas - nemokamus vairavimo kursus vairavimo mokykloje „Mokymo žiedas“ laimėjo I kurso AM-84 grupės mokinys Airidas Vilimas. Sveikiname nugalėtoją! Dėkojame partneriams - vairavimo mokyklai „Mokymo žiedas“ už įsteigtą prizą.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė
Vaidas Andrijaitis, popamokinės veiklos organizatorius

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla