Įteikti profesinio mokymo diplomai 

Birželio 27 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje įteikti profesinio mokymo diplomai.

Šventėje dalyvavo ir diplomus įteikė l. e. mokyklos direktoriaus pareigas S. Čupkovienė, Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas V. Radvilas bei verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė R. Žaltauskienė. Svečiai linkėjo absolventams rasti širdžiai mielą darbą, neišvykti iš Lietuvos, įsilieti į Mažeikiuose veikiančių verslo įmonių darbininkų gretas. Nuoširdžius sveikinimus bei palinkėjimus išsakė mokyklos vadovė S. Čupkovienė. Ji dėkojo absolventams, jų tėveliams, šeimos nariams už palaikymą, ragino toliau tobulėti, o pasijutus ne savo vietoje, nenusiminti, toliau mokytis, drąsiai ieškoti savęs. Taip pat linkėjo sėkmingai rasti patinkamą ir gerai apmokamą darbą, sukurti gražias šeimas, auginti vaikus.
Mažeikiuose įteikti 106, Viekšnių skyriuje - 74 diplomai. Į darbo rinką jau įsiliejo arba dar ruošiasi tai padaryti 22 suvirintojai, 16 elektromontuotojų, 32 interjero apipavidalintojai, 17 apdailininkų (statybininkų), 9 apeigų ir švenčių organizatoriai, 10 aplinkos apsaugos darbuotojų, 21 technikos priežiūros verslo darbuotojas, 11 konditerių, 13 smulkiojo verslo organizatorių, 14 virėjų, 15 apskaitininkų ir kasininkų.
Šventės metu buvo pagerbti geriausieji absolventai. Padėkos raštai ir dovanėlės įteikti AP-57 grupės mokinėms Evelinai Bačkytei, Karolinai Bušmaitei - geriausioms interjero apipavidalintojoms, Gabrielei Dunauskytei, Vitoldai Liepaitei - už nepriekaištingą mokymąsi ir įgytas puikias profesines kompetencijas, Julitai Pučinskaitei - už nepriekaištingą mokymąsi, Editai Viščiūnaitei - už įgytas puikias profesines kompetencijas. Už nepriekaištingą mokymąsi apdovanoti Algirdas Kontrimas, Modestas Praspaliauskas (AS-54 grupė), Tautvidas Kobtsevas (SED-55 grupė). Už įgytas puikias profesines kompetencijas – Nerijus Končius (EM-56 grupė), Giedrius Končius (AS-54 grupė) ir Ernestas Vitkevičius (AAD-58 grupė). Už nepriekaištingą mokymąsi ir įgytas puikias profesines kompetencijas apdovanojimus gavo Monika Svirušytė (AAD- 58 grupė), Viktorija Lukaševičiūtė ir Neringa Vaitiekienė (AP-70 grupė). Apdovanotas geriausias suvirintojas – SED-55 grupės mokinys Ligitas Skabeikis.
Šventiškai nuteikė scenoje skambanti saksofono muzika, nuotaikingai atliekamos dainos. Šventės organizatorius Vaidas Andrijaitis pakvietė visus į mokyklos kiemelį, kur kiekviena absolventų grupė paleido į dangų spalvotus balionus ir nusifotografavo.

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla