Pagerbti geriausieji mokyklos mokiniai 

Birželio pradžioje mokykloje tradiciškai organizuojama geriausiųjų mokinių apdovanojimo šventė.

Į šventiškai papuoštą salę rinkosi mokiniai, jų tėveliai, grupių auklėtojai, mokytojai, vadovai. Popamokinės veiklos organizatorius Vaidas Andrijaitis sakė, kad kiekvienas turime savo žvaigždę ir kiekvieno žvaigždė žiba skirtingai. Šiandien bus apdovanojama 20 žvaigždučių, kurių žibėjimą mokykloje pastebėjo dauguma.
Sveikinimo žodį tarti buvo pakviesta „vyriausia astronautė“ l. e. direktoriaus pareigas Stasė Čupkovienė. Vadovė pasveikino mokyklos „žvaigždutes“, dėkojo mokiniams už jų pasiekimus, už mokyklos garsinimą, kalbėjo, kad šiemet geriausiųjų atranka buvo ypač griežta, buvo siūlomi apdovanoti tik patys geriausieji mokyklos mokiniai. Ji padėkojo tėveliams už gerai išauklėtus vaikus, mokytojams už mokinių paruošimą, suteiktą galimybę mokiniams tobulėti.
Tradiciškai šio renginio metu vyksta mokytojų ir mokinių duetai. Šiemet mokytojai ir mokiniai ne tik kartu dainavo, bet ir šoko. Mokyklos šokių būrelio ,,Don't stop“ šokėjos su vadovu Robertu Žlibinu ir mokytojomis pakvietė nukeliauti į istorinį miestą Babiloną, kuris buvo laikomas technologijos ir mokslo žinių židiniu. Jie pašoko smagų originalų šokį.
„Mokslo svarba gyvenime yra neišmatuojama, jokie pinigai negali atstoti to, ką gali išsilavinusio žmogaus protas“, - teigė šventės vedėjas ir pradėjo geriausiųjų apdovanojimo ceremoniją. L. e. direktoriaus pareigas Stasė Čupkovienė visų pirma apdovanojo geriausiai besimo kančius mokinius – AO-75 gr. mokines Viliją Alseikytę ir Vanesą Taunytę, EM-76 gr. mokinius Faustą Mikalauską ir Luką Salduką, SED-77 gr. mokinį Lauryną Vitkų, VR-78 gr. mokines Eriką Jonkutę, Gabrielę Norkutę, Simoną Pinkauskaitę, Gabrielę Pociūtę, Eviką Švažaitę ir Beatričę Stripeikaitę, AAD-65 gr. mokines Ingą Končiūtę ir Gintarę Tenytę.
Sakoma, kad žmogaus gyvenimas kaip vandenynas pilnas galimybių, pasiūlymų, idėjų, žmonių, tik reikia nebijoti plaukti, drąsiai nerti į žinių vandenyną. Anglų kalbos mokytoja Regina Jonikaitė ir AO-66 grupės mokinės Karolina Bumblytė ir Karolina Daunytė atliko nuotaikingą dainą „Vandenynai".
„Kad ir koks būtum talentingas, bet jei nebūsi pareigingas, atsakingas, niekas nepasitikės tavimi ir tavo talentas, darbštumas išblės“ - kalbėjo renginio vedėjas ir pakvietė apdovanojimus atsiimti nepriekaištingai pamokas lankančius mokinius – Tomą Lauraitį iš VR-78 grupės ir Povilą Jablonskį iš 1A gimnazijos klasės. Tadas Vainorius iš A-79 grupės buvo apdovanotas už gerą mokymąsi ir pamokų lankymą.
AP-70 grupės mokinė Marija Butnoriūtė ir profesijos mokytojas Mindaugas Jonauskis bei pats šventės organizatorius Vaidas Andrijaitis susirinkusiems paskyrė žaismingą dainą apie Venesuelą, kur visada šilta ir šviečia saulė, kur smagu nukeliauti.
Buvo apdovanoti aktyviausi mokiniai bei geriausi savo profesijos žinovai: Vitalijus Bukas (EM-76 gr.) – už puikų elektriko profesijos išmanymą ir aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime, geriausias apdailininkas Mantas Gintalas (AS-67 gr.) ir geriausias suvirintojas Paulius Vyšniauskas (SED-69 gr.). AO-66 gr. mokinys Valentinas Borusas buvo apdovanotas už gerą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime.
Geriausiems mokiniams buvo įteikti padėkos raštai ir marškinėliai „Geriausias 2019“, o jų tėveliams – gėlių žiedai.
Aplodismentais buvo sutikti renginio svečiai – Mažeikių moksleivių namų estrados studija „ISO“, kurie atliko keletą skambių kūrinių (vadovas Andrius Krivickas).

„Jaunųjų žurnalistų“ būrelio vadovė Bronislava Butnoriutė

   

ES investicijos  

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   Chamber logostatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla