Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

   

Praktinis mokymas Šiaulių profesinio rengimo centre 

I ir II kurso elektros montuotojo specialybės bei I kurso suvirintojo specialybės mokiniai kartu su profesijos mokytojais M. Jonauskiu ir T. Gudavičiumi buvo išvykę į

Šiaulių profesinio rengimo centro Mechanikos skyriaus sektorinį praktinio mokymo centrą. Elektros montuotojai dalyvavo praktiniame mokyme „Kintamosios srovės grandinių tyrimas“, o suvirintojai – „Elektrolankinis suvirinimas“. Užsiėmimus vedė sektorinio praktinio mokymo centro mokytojai.
Pakalbinome EM-76 grupės mokinius. Dovydas Šakys ir Lukas Valančiauskas papasakojo, kad elektros montuotojai užsiėmimų metu tikrino elektros grandinę naudojant multimetrą ir jungė elektros schemą, taip pat susipažino su specializuotais stendais, skirtais mokytis. SED-77 gr. mokiniai Laurynas Vitkus, Lukas Šeputis paminėjo, kad suvirintojai išbandė suvirinimo stimuliatorių, buvo pademonstruoti specialūs suvirinimo stalai. Mokiniai sakė, kad užsiėmimai jiems patiko, buvo įdomu ir naudinga.
Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su mokykla, jos veikla, susitikti su mokiniais, mokytojais, aplankė suvirintojų, santechnikų, tekintojų, automechanikų dirbtuves, domėjosi naujausia įranga.

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla