Baidarių slalomo varžybos 

Sekmadienį, gegužės 5 d., Ventos upėje vyko Mažeikių turistų klubo organizuotos baidarių slalomo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos turistų būrelio nariai. 

Varžybose savo jėgas išbandė 11 įvairaus amžiaus dalyvių. Varžybų dalyviai rungėsi dviviečių ir vienviečių baidarių grupėse.
Išsiaiškinant baidarių slalomo varžybų laimėtojus, svarbus yra laikas, per kurį dalyviai baidarėmis perplaukia kliūčių ruožą. Taip pat svarbu ir kiek meistriškai tai atliekama, ar nėra kliudomi įrengti vartai, ar baidarininkai plaukdami neapvirsta. Jeigu baidarininkai kūnu, baidare ar irklais paliečia vartų kuolelius, jei nepataiko įplaukti į vartus, teisėjai jiems skiria baudos taškų – 10 baudos taškų prilygsta 10 baudos sekundžių. Sumuojant rezultatus, baudos minutės pridedamos prie laiko, per kurį plaukikai įveikė kliūčių ruožą.
Galima pasidžiaugti, kad varžybose puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai, visi jie buvę ar esami turistų būrelio nariai. Vienviečių baidarių grupėje tiksliausiai baidarę valdė ir greičiausiai plaukė buvęs mūsų mokyklos mokinys Alvydas Endrulis. Trečios vietos laimėtojas Evaldas Šalkauskas – taip pat buvęs mūsų mokinys. Puikiai pasirodė ir buvęs mokinys ir turistas Rokas Dulieba bei dabartinis mokinys turistas Vladimir Loginov.
Varžybos buvo labai įdomios. Jauniesiems mūsų mokyklos turistams buvo iš ko pasimokyti baidarės valdymo technikos bei varžybų trasos įrengimo subtilybių.

Stasė Čupkovienė, mokyklos turistų būrelio vadovė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla