Mokykla dalyvavo akcijoje DAROM 2019

Kiekvieną pavasarį atkeliauja kasmetinė švaros akcija „Darom“. 

Jau dvyliktą kartą vykstanti akcija šiemet kviečia atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną. Akcijos šūkis – „Švari šalis – sveiki piliečiai!“. Šiemet mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais prie akcijos prisijungė po mokinių atostogų. Tvarkė ne tik savo mokyklos aplinką, bet ir viešąsias erdves – nuo Skuodo gatvės iki Ventos upės tilto. Mokiniai rinko šiukšles ir dėjo jas į tam skirtus maišus. Ypač daug plastikinių butelių buvo rasta po Ventos upės tiltu, ten taip pat buvo rastas didelis skudurų maišas. Pakelėse buvo renkamos popieriaus atliekos, plastikiniai maišeliai, vienkartiniai indeliai, stiklo atliekų rasta mažiau.
Bendrabučio administratorė Zita Pušinskienė gyrė labai gerai dirbusius mokinius Gytį Lemežį, Justą Krakį, Povilą Jablonskį, Igną Paulauskį, Gabrielę Rimkutę ir Simoną Stonytę, kurie tvarkė bendrabučio teritoriją, krepšinio aikštelę, Melioratorių parkelyje jie surinko daug pagalių, popieriaus, stiklo atliekų.
Grupių auklėtojos džiaugėsi mokiniais, kurie aktyviai rinko šiukšles, o svarbiausia – kad vyravo gera nuotaika, puikus oras. Visi norime gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje, todėl saugokime gamtą, neterškime jos, juk prie gamtos išsaugojimo gali prisidėti kiekvienas žmogus.

„Jaunųjų žurnalistų“ būrelio informacija

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla