Paskaita apie blaivų gyvenimą ir savanorystės naudą

Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė.

Jis yra laukinio jaunimo stovyklų vadovas, blaivių pramogų ir muzikos festivalio “VAROM” organizatorius, tarptautinių 25 m. ledinės eketės varžybų organizatorius, dviračiu nukeliavęs iki Paryžiaus ir nuo Paryžiaus Santjago keliu per Ispaniją.
Susitikimo metu lektorius bendravo su I ir II kurso mokiniais. Jis pasidalino savo patirtimi – kas jį atvedė į šitą kelią, koks jo gyvenimas buvo iki to ir koks yra dabar, kodėl verta gyventi sveikai, sąmoningai ir blaiviai. S. Dailidė pasakojo, kad yra buvęs atsidūręs įvairiuose gyvenimo klystkeliuose, atskleidė, kas jam ir jo tėvams labiausiai padėjo sunkiais gyvenimo momentais.
Ypač daug lektorius kalbėjo apie savanorystės naudą asmenybei. Jis akcentavo, kad ne vien piniginės naudos reikia siekti, vertingiausia - įgyta patirtis. „Prisiimta atsakomybė labai padidina tavo galimybes ir jėgas kažką daryti. Sakyk „taip“ įvairioms galimybėms“, - ragino svečias mūsų mokinius ir skatino labiau tikėti savimi ir savo jėgomis.
S. Dailidė pristatė įvairias Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamas iniciatyvas – stovyklas vaikams ir jaunimui, festivalį „VAROM“, įvairius koncertus ir iššūkius. Kalbėdamas lektorius pabrėžė, jog jų organizuojamuose renginiuose išmokstama linksmintis blaiviai, atrandamos naujos vertybės, keičiasi jaunimo požiūris į gyvenimą, draugus bei autoritetus.

Socialinė pedagogė Ineta Grinkevičienė

 

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla