Atvirų durų diena 2019 Mažeikių politechnikos mokykloje 

Balandžio 18 dieną, Mažeikių politechnikos mokykloje vyko tradicinis renginys „MPM Atvirų durų diena 2019 - Tegul pildosi svajonės“.

Šiais metais atvirų durų dienoje buvo kviečiami ne tik mokytojai ir mokiniai, bet ir tėveliai, rajono verslo įmonės ir savivaldybės atstovai.

11 val. į mokyklos aktų salę sugužėjo rajono mokyklų mokiniai ir lydintis mokytojai, atvyko iš Mažeikių Gabijos gimnazijos, Mažeikių Ventos progimnazijos, Senamiesčio pagrindinės mokyklos, Kalnėnų pagrindinė mokyklos. Visus mokytojus pasveikino mokyklos direktorė Stasė Čupkovienė, mokiniai susipažino su mokyklos popamokine veikla, stebėjo mokinių Karolinos Bumblytės ir Karolinos Daunytės parengtus šokių egzaminui skirtus šokius. Praktinio mokymo vadovas Dangiras Gurauskas pasveikino visus atėjus prisimatuoti specialybe ir palinkėjo sekmės. Vėliau mokiniai pasiskirstė grupėmis lydimi mokytojų susipažino ir išbandė mokykloje esamas specialybes, susipažino su įdomiomis bendrojo ugdymo pamokomis. 

17.30 val. mokyklos aktų salėje mokyklos administracija, mokytojai, mokiniai atvirų durų dienos renginyje laukė tėvelių, rajono įmonių atstovų, savivaldos atstovų, besidominčiu mokymuosi suaugusiųjų klasėse.
Renginyje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, Mažeikių rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjas - mokyklos kolegijos tarybos tarybos pirmininkas Apolinaras Stonkus, AB „Orlen Lietuva Personalo direktore Dalia Vitkuviene, skyriaus atrankos ir ugdymo vadove Daina Binkauskiene. UAB „Mažeikių Vandenys direktoriaus pavaduotojas Bernardas Juškevičius, Vaikų studijos „Pramogutis“ darbuotojos, mūsų mokyklos mokinės Odeta Steponavičiūtė, Vesta Žylytė. Renginio metu prie kavos vyko diskusijos pokalbiai apie vardines stipendijas gerai besimokantiems mokiniams, dėl praktinio mokymo įmonėse ir kitais klausimais susiėjusias su mokymu ir būsimo specialisto ruošimu. 

Ugdymo karjerai koordinatorius Vaidas Andrijaitis

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla