Laimėta antra vieta konkurse „Avangardinės mados šou“ 

Mažeikių kultūros centro pramogų salėje vyko renginys „Avangardinės mados šou“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai.

Mažeikių politechnikos mokykla šiame renginyje dalyvauja antrus metus. Renginio tikslas – sudominti vaikus aplinkosaugos temomis, skatinti antrinių žaliavų panaudojimą, pažinti gamtą ir ją saugoti.
Šiemet parodoje dalyvavo aplinkos apsaugos darbuotojų specialybės AAD-58 grupės mokinys Mantas Gabalis. Jis pristatė 3 darbus, sukurtus iš antrinių žaliavų – panaudotų plastikinių šiaudelių, popieriaus ir kartono. Mantą savo kūrybinius gebėjimus pademonstruoti paragino profesijos mokytojos Juzefa Čapienė ir Regina Ažukienė, talkino grupės draugai.
Parodos dalyvių darbų vertinimo kriterijai buvo meniškumo lygis, žaismingumas, temos aktualumas ir patrauklumas publikai, stiliaus išskirtinumas. Mantas laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanotas diplomu ir asmenine dovana. Mantas visada kupinas idėjų kažką sukurti, pagaminti, sumeistrauti. Jis mėgsta keliauti, todėl ir darbus kūrė šia tema – „Eifelio bokštas“, „Graikijos katedra“.
Tai ne vienas Manto pomėgis. Amatų mugėje „Kurkime Kalėdų stebuklą kartu“ Mantas demonstravo paties pintus įvairius gaminius iš virvės, dėliones, pagamintas iš medžio. Mantui ypač patinka konstruoti ir gaminti medinius daiktus.
Sveikiname Mantą ir linkime naujų kūrybinių sumanymų.

AAD-58 grupės auklėtoja, profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla