Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

Tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas (statybininkas) 2019“ 

Kovo 13 dieną Mažeikių politechnikos mokykloje vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas (statybininkas) 2019“.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą bei išrinkti geriausiai apdailininko (statybininko) profesines kompetencijas demonstruojančius mokinius. Konkurso dalyviai – Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų ir Latvijos Respublikos Saldus technikumo mokiniai, kurie mokosi pagal apdailininko (statybininko) pirminio profesinio mokymo programą.
Renginį pradėjo apdailininkų (statybininkų) profesijos mokytojas Vaidas Andrijaitis. Jis pristatė konkurso dalyvius ir organizatorius, supažindino su konkurso eiga.
Sveikinimo žodį tarė laikinai einanti direktorės pareigas Stasė Čupkovienė, ji pasidžiaugė, kad dalyviai į konkursą atvyko iš visos Lietuvos ir Latvijos Saldus miesto, palinkėjo, kad mokiniai patobulintų ne tik profesines, bet ir bendrąsias kompetencijas. Kol mokiniai atliks užduotį, juos lydinčius mokytojus vadovė pakvietė į pažintinę ekskursiją po Mažeikių miestą „Miesto istorija gyvai“ ir į mokyklos Viekšnių skyrių sudalyvauti edukaciniame užsiėmime „Viekšnių senųjų amatų tęstinumas Mažeikių politechnikos mokykloje“.
Konkurse dalyvavo 14 apdailininko (statybininko) specialybės mokinių komandų iš Tauragės profesinio rengimo centro, VšĮ Telšių regiono profesinio mokymo centro, VšĮ Šiaulių profesinio rengimo centro, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, Kėdainių profesinio rengimo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Latvijos Respublikos Saldus technikumo ir Mažeikių politechnikos mokyklos. Darbo vietų eiliškumas išsiaiškintas burtų keliu, dalyviai supažindinti su darbo saugos ir sveikatos reikalavimais. Konkursas vyko dviem etapais. Dalyviai turėjo atlikti apdailą ant mokyklos koridoriaus sienų.
Konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija: komisijos pirmininkas - Lietuvos statybininkų asociacijos Kompetencijų vertinimo skyriaus vadovas Robertas Encius, nariai - AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ pardavimų vadovas didmeninei prekybai Marius Dunčia, UAB „Mingresta“ direktorius Marius Jašmontas ir UAB „Budinks“ direktorius Darius Buknys.
Prieš konkursą komisijos pirmininkas pasidžiaugė konkurso dalyviais, kurie pasirinko nelengvą, bet gražiai atrodančią apdailininko (statybininko) profesiją, palinkėjo ramybės, nesijaudinti, parodyti visus savo gebėjimus. Jis pažymėjo, kad dalyvių darbai turės išliekamąją vertę - mokykloje liks visam laikui. „Komisijos laukia sunkus darbas – įvertinti dalyvius“, – kalbėjo pirmininkas.
Mokinių darbas buvo vertinamas pagal darbo atitiktį brėžiniui, nuokrypį nuo sluoksnių storio, tarpų išlaikymą, išgautą betono imitacijos vaizdą, atlikto darbo kokybę ir estetiškumą, darbo kultūrą (darbo rūbus, tinkamą darbo įrankių naudojimą, komandinį darbą), racionalų medžiagų panaudojimą, darbų saugos ir sveikatos reikalavimų laikymąsi, užduoties atlikimo laiką.
Konkursui pasibaigus, komisijos pirmininkas išsakė komisijos pastebėjimus, atkreipė dėmesį į klaidas. „Ypač nudžiugino pirmasis etapas, dalyviams sekėsi gerai, neturėjome didesnių priekaištų. Antrame etape visi dirbote skirtingai, bet nenuvylėte“, – kalbėjo komisijos pirmininkas ir pažymėjo, kad ši patirtis visiems bus naudinga dirbant statybų aikštelėje.
Laikinai einanti direktorės pareigas Stasė Čupkovienė dėkojo konkurso dalyviams, juos ruošusiems mokytojams, konkurso organizatoriams ir rėmėjams, komisijai, konkurso iniciatorei – statybos profesinio mokymo skyriaus vedėjai Erikai Pusvaškei bei visiems, prisidėjusiems prie konkurso organizavimo.
Buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Pirmąją vietą laimėjo Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių komanda, antrieji buvo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovai, trečiąją vietą užėmė mokinių komanda iš Latvijos Respublikos Saldus technikumo. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, atminimo medaliais ir AB „Specializuota komplektavimo valdyba“ įsteigtomis dovanomis. Visiems dalyviams buvo įteikti Lietuvos statybininkų asociacijos bei Mažeikių politechnikos mokyklos padėkos raštai bei atminimo dovanos.
Konkurso metu Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kartu su Mažeikių politechnikos mokykla statybos įmonių gamybos vadovus ir personalo specialistus pakvietė į seminarą, kuris vyko mokyklos konferencijų salėje. Seminaro tema „STATYBININKO KORTELĖ. KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS. STATREG“. Buvo pristatyta STATREG kompetencijų vertinimo sistema, statybininko kortelė, kompetencijų ir statybos darbų klasifikavimo principai, statybos sektoriaus profesinio standarto naujovės. Pranešėjas - LSA kompetencijų vertinimo skyriaus vadovas, vertintojas Robertas Encius.
Po konkurso sulaukėme padėkos iš Lietuvos statybininkų asociacijos prezidento Daliaus Gedvilo už nuoširdų ir atsakingą darbą stiprinant statybos sektoriaus konkurencinius gebėjimus, aktyvų dalyvavimą patirties pasidalijimo ir statybininko profesijos populiarinimo socialines iniciatyvas.

Bronislava Butnoriutė, profesijos mokytoja

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla