Vykdomas bendrasis priėmimas į profesinio mokymo programas

   

DĖMESIO!!!

ASMENS ĮGYTŲ KOMPETENCIJŲ VERTINIMO IR DARBŲ ĮVERTINIMO
TVARKARAŠTIS


Konsultacijų grafikas

   

Suvirintojų specialybės mokinių išvyka į Universe Group įmonę 

Suvirintojo specialybės antro kurso SED-69 gr. mokiniai kartu su profesijos mokytoju Tomu Gudavičiumi ir praktinio mokymo vadovu Dangiru Gurausku lankėsi UAB ”Universe Group“ įmonėje.

Įmonė gamina žemės ūkio techniką – traktorines priekabas, puspriekabes ir kitus padargus, savo produkciją tiekia ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje ir kitose šalyse.
Ekskursijos dalyviai stebėjo, kaip apdirbamas metalas įvairia įranga, kaip gaminami metalo gaminiai. Mokiniai apžiūrėjo suvirintojų darbo vietų įrengimą, turėjo galimybę pamatyti metalo apdirbimą plazma, dujomis, naudojamas stakles ir kitą įrangą.
Praktinio mokymo vadovas Dangiras Gurauskas su UAB ”Universe Group“ vadovu Rimvidu Čerkausku aptarė įmonės ir mokyklos bendradarbiavimo perspektyvas, mokinių gamybinės praktikos atlikimo įmonėje galimybę, specialistų poreikį, reikalingas kompetencijas.
Beje, šios grupės mokiniai įmonėje lankėsi ne pirmą kartą. Pirmame kurse mokiniai susipažino su pasirinkta suvirintojo profesija, o antrame kurse, jau turėdami kai kurių profesinių žinių ir gebėjimų, mokiniai gilino savo žinias, jiems kilo įvairių klausimų apie darbo specifiką ir pan.
Tokia mokomoji-pažintinė ekskursija mokiniams buvo įdomi ir naudinga.

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

Mus remia

              

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla