„MPM Karjeros dienos 2019“ 

Vasario 4-6 dienomis mokykloje vyko tradicinis renginys „MPM Karjeros dienos 2019“.

Vasario 4 dieną organizuotas susitikimas – motyvacinė pamoka „Nebūk stabdys – judėk pirmyn“. Susitikime dalyvavo renginių vedėjų ir organizatorių įmonė „Šoumenai“ (Klaipėda). Svečiavosi Lietuvoje gerai žinomi renginių vedėjai Mantautas Sakalauskas, Justinas Rupeika, Aurimas Cibulskis.
Vasario 5 dieną vyko pamoka „Aš turiu būti inžinieriumi“. Joje dalyvavo Šiaulių valstybinės kolegijos lektoriai. Elektros inžinerijos katedros vedėjas Marius Kernagis elektromontuotojo specialybės mokiniams papasakojo apie studijas kolegijoje, išryškino perspektyvas ir privalumus, pristatė automatikos ir elektros inžinerijos bei elektros energetikos specialybes.
Šiaulių valstybinės kolegijos Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros lektorius Donatas Nesovas papasakojo apie kolegijoje vykdomos aplinkos apsaugos ir statybos studijų programas.
Vasario 6 dieną vyko susitikimas su darbdaviais „Pasirašau pirmąją darbo sutartį. Renginyje dalyvavo įmonių UAB „Saurida“, UAB „Sinergija LT, UAB „Taumona, Vokietijos įmonės BOLLE System- und Modulbau GmbH, vaikų užimtumo ir laisvalaikio studijos „Burės“ atstovai. Jie antro ir baigiamųjų kursų mokiniams papasakojo apie savo įmonėje vykdomas veiklas, galimybę įsidarbinti praktikos bei vasaros atostogų metu. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti ir detaliau aptarti įsidarbinimo galimybes.

Ugdymo karjerai koordinatorius Vaidas Andrijaitis

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

               

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla