Vykdomas bendrasis priėmimas į profesinio mokymo programas

   

   

Kontaktinis seminaras Airijoje

Lapkričio 26-28 dienomis statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja, projektų koordinatorė Erika Pusvaškė dalyvavo Erasmus+ programos tarptautiniame kontaktiniame seminare „VET STAFF CONNECTED: ENHANCING VET PROVISION THROUGH EUROPEAN STAFF MOBILITY“.

Seminarą organizavo Airijos organizacija „Leargas“, kuri sukvietė 35 dalyvius iš 14 šalių.
Kontaktinio seminaro metu atsakingi už seminarą asmenys Paul ir Mieka buvo mentoriai, jie tikslingai paskatindavo visus dalyvius diskutuoti, bendradarbiauti ir ieškoti bendrų veiklų. Didžiausią įspūdį paliko metodas, kai paskirta užduotis visų pirma buvo atliekama individualiai, po to – su kolega, paskui aptariama prie apskrito stalo ir galų gale pristatoma visai auditorijai.
Pirmąją dieną visi seminaro dalyviai žaidimo forma susipažino, prisistatė kokiai šaliai atstovauja bei atlikdami paskirtą užduotį stengėsi surinkti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną kolegą. Taip pat dalyviai išsakė savo lūkesčius – įvardino atvykimo tikslą ir ko tikisi iš seminaro. Pristatė savo organizacijas, pasakojo apie jose vykdomas veiklas, profesinio mokymo programas, projektinę veiklą ir pan. Apsikeista kontaktiniais duomenis tolimesniam bendradarbiavimui įgyvendinant projektines veiklas.
Antrąją dieną buvo kalbama apie profesinio mokymo darbuotojų mobilumo veiklas: kodėl reikalingi darbuotojų mobilumai; kokią naudą jie teikia organizacijai; kokios bendradarbiavimo galimybės su kitomis profesinio rengimo organizacijomis; kiek sudėtinga yra partnerių paieška profesinio rengimo organizacijose; kokie yra dokumentacijos etapai; kurie dokumentacijos etapai yra sudėtingiausi; koks yra poveikis instituciniu, regioniniu ir šalies lygmeniu ir pan. Taip pat klausėmės Airijos profesinio rengimo centrų/mokyklų/kolegijų gerosios patirties pavydžių, kurių metu buvo dalijamasi patarimais ir idėjomis.
Trečiąją dieną kalbėjome apie veiklos sritis, kuriose norėtume bendradarbiauti bei temas, kurios būtų aktualios įgyvendinant darbuotojų mobilumą. Taip pat buvo skiriamas laikas bendradarbiauti su profesinio mokymo organizacijų kolegomis aptariant naujų projektinių veiklų idėjas, planus bei žingsnius.
Trys dienos sunkaus ir įtempto darbo padėjo rasti profesinį mokymą organizuojančius partnerius, su kuriais ateityje mokykla bendradarbiaus įgyvendindama mokinių ir darbuotojų tarptautines stažuotes.
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Erika Pusvaškė, statybos profesinio mokymo skyriaus vedėja, projektų koordinatorė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

Mus remia

              

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla