Mokomoji ekskursija į AB „ORLEN Lietuva“

Šiemet mokykloje vėl galima mokytis naftos produktų operatoriaus specialybės.

Šios specialybės mokiniai kartu su aplinkos apsaugos darbuotojų specialybės mokinių grupėmis bei antro kurso suvirintojais ir profesijos mokytojomis Birute Šeštakauskiene, Gėne Janina Pavloviene, Juzefa Čapiene ir Bronislava Butnoriute apsilankė AB „ORLEN Lietuva“. Į gamyklą ateina dirbti daug naujų žmonių, todėl bendrovė didelį dėmesį skiria darbuotojų mokymui.
Mus pasitiko įmonės personalo skyriaus mokymo vadybininkė Jolanta Remezienė bei personalo atrankos ir ugdymo vadovė Daina Binkauskienė.
Personalo direktorė Dalia Vitkuvienė bei Pokyčių valdymo ir technologijų plėtros vadovas Vilius Šemeta supažindino su įmonės veikla, modernizacija ir investicijomis, technologinės plėtros kryptimis, atsakė į klausimus.
Ekskursijos metu ne tik apvažiavome įmonės teritoriją, bet ir lankėmės įmonės Kokybės tyrimų centre, vandenilio gamybos, mazuto giluminio perdirbimo, nuotekų valymo įrenginiuose. Gamyklos darbuotojai supažindino su darbu įrenginiuose ir laboratorijose, vykdomais procesais ir technologine įranga.
Ekskursija buvo labai naudinga, mokiniai daug sužinojo, pamatė, domėjosi praktikos atlikimo ir įsidarbinimo galimybėmis.
Dėkojame įmonės darbuotojams už malonų priėmimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Profesijos mokytoja Bronislava Butnoriutė

   

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   

Budintis sargas  

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrstinklas

msc    PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla