Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Dalyvaujame programoje „Savu keliu“

2018 m. balandžio mėnesį Mažeikių politechnikos mokykla ir Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras pasirašė psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinės programos „Savu keliu“ įgyvendinimo mokykloje sutartį.

Šios programos tikslas – įgalinti mokyklos bendruomenes mažinti mokinių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo riziką ir skatinti mokinių apsauginių veiksnių formavimąsi.
„Savu keliu“ – lietuviška prevencinė programa. Tai viena iš nedaugelio Lietuvoje akredituotų prevencinių programų, kuri yra pritaikyta ir vyresniųjų klasių mokiniams. Visoms amžiaus grupėms numatytos trys sritys, kuriose mokiniai pagilins žinias bei sustiprins įgūdžius: psichoaktyvios medžiagos, socialiniai įgūdžiai bei socialinė aplinka. Siekiama ugdyti asmenį, motyvuotą sveikai gyventi, nevartoti alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų; gebantį atsispirti neigiamiems gyvenimo reiškiniams. Programa yra puikiai parengta: numatyti mokymai koordinatoriams ir mokytojams, parengta metodinė medžiaga grupių auklėtojams, medžiaga mokinių pratyboms, programos poveikio įvertinimo metodika ir kt.
Šį rudenį programos įgyvendinimo darbai įsibėgėjo. Jau vyko koordinatorių mokymai, mokiniai dalyvavo apklausoje apie psichoaktyvių medžiagų vartojimą. Gruodžio 12 dieną mokykloje lankėsi programos instruktorė Jolanta Petraitė, kuri mokyklos bendruomenei skaitė paskaitą apie įvairių psichoaktyvių medžiagų žalą, paplitimą, švietimo reikšmę, prevencijos tikslus, pristatė pačią programą bei kai kuriuos mūsų mokinių apklausos rezultatus.
Gruodžio 13 dieną vyko mokymai grupių auklėtojams. Jų metu dalyviai atnaujino ir papildė savo žinias apie tabako, elektroninių cigarečių, kofeino, energetinių gėrimų, įvairių narkotinių medžiagų vartojimo pasekmes, išbandė daug šiuolaikinių įtraukiančio ugdymo metodų.
Kitas programos etapas – auklėtojų vedamos grupių valandėlės mokiniams. Tikėkime, kad jos bus naudingos: pagerės mokinių žinios apie žalingus įpročius, keisis nuostatos, stiprės pasitikėjimas savimi ir gebėjimai priimti teisingus sprendimus.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla