Vykdomas priėmimas į bendrojo ugdymo klases

Mokinių ir tėvelių dėmesiui

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 9 ir 10 klases (I ir II gimnazijos klases).

 

Suaugusiųjų vidurinis ugdymas

nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. kviečiame mokytis
į 11 ir 12 klases (III ir IV gimnazijos klases)
pagal suaugusiųjų vidurinio ugdymo programą.


Prašymus galima teikti el. paštu: priemimas@mazeikiupm.lt

Smulkesnė informacija tel. 8443 20483

Prašymų formas rasite čia

   

Informacija dėl mokymo proceso
organizavimo nuotoliniu būdu

   

DĖMESIO!

Konkursas Mažeikių politechnikos mokyklos
Viekšnių skyriaus vedėjo pareigoms užimti
vyks 2020 m. liepos 16 d. 10 val. 
mokyklos nuotolinio mokymo klasėje (D-203 kab.).

   

   

Protmūšis „Aids: geriau žinoti 18“ 

Gruodžio pirmoji – visame pasaulyje minima kovos su AIDS diena.

2018 metais sukanka trisdešimt metų nuo tada, kai Lietuva gyvena su ŽIV, t.y. 1988 metais diagnozuotas pirmas ŽIV užsikrėtęs žmogus Lietuvoje. Iki šiol ŽIV ir AIDS problemoms skiriamas didelis dėmesys, nes šios infekcijos atvejų kasmet daugėja, o liga yra neišgydoma.
Pernai Europos regione nustatyta beveik 160 tūkst. naujų ŽIV atvejų. ŽIV perdavimas išlieka didžiausia visuomenės sveikatos problema. Naujausiais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, per dešimt šių metų mėnesių Lietuvoje nustatyti 135 nauji ŽIV infekcijos atvejai (100 vyrų ir 35 moterys). Telšių apskrityje šiemet diagnozuoti šeši nauji ŽIV atvejai. Per trisdešimt ŽIV infekcijos registravimo metų Lietuvoje iš viso iki š. m. lapkričio 1 d. užregistruoti 3147 ŽIV užsikrėtę asmenys, iš kurių dauguma (2502) - vyrai ir 645 moterys. Atsižvelgdami į šią liūdną statistiką, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro darbuotojai kasmet inicijuoja protmūšį, skirtą visuomenei šviesti ir Pasaulinei AIDS dienai paminėti. Į šį unikalų renginį kasmet įsijungia tūkstančiai dalyvių iš įvairių ugdymo įstaigų, organizacijų ir bendruomenių.
Mūsų mokykla taip pat prisijungė prie šios prevencinės iniciatyvos. Subūrėme iš viso 11 komandų ir tapome masiško prevencinio renginio Lietuvoje, į kurį šiemet įsijungė net 34 tūkstančiai dalyvių, dalele. Protmūšyje dalyvavo beveik visų pirmo ir antro kurso mokinių grupių komandos. Jų atsakymus vertino kompetentinga komisija: visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vitalija Pocienė, biologijos vyr. mokytoja Genė-Janina Pavlovienė bei psichologė Ugnė Dromantaitė. Geriausiai sekėsi AO-66 ir AO-75 grupių komandoms, kurios pirmajame etape surinko vienodai balų. Šioms komandoms teko dar kartą susirungti ir atsakyti į papildomus klausimus. Protmūšio laimėtojomis tapo AO-75 grupės merginos. Visos kitos komandos atsakinėjo taip pat šauniai ir išradingai. Dėkojame už dalyvavimą ir tikimės vėl parungtyniauti kitais metais.

Ineta Grinkevičienė, socialinė pedagogė

   

Savu keliu  

   

Patyčių dėžutė  

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Informacija dėl koronaviruso  

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

   

   
   

Mus remia

                

   

Partneriai

europass banneris versliniku asociacijanecmrs

tinklasmsc   PPR nario zenkliukas ltstatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla