PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Išvyka į radijo stotį „Mažeikiai.FM“

Mokyklos jaunųjų žurnalistų būrelio nariai svečiavosi radijo stotyje „Mažeikiai. FM“.

Mus maloniai sutiko radijo stoties direktorius Robertas Jokubauskas.
Jaukioje studijoje užsimezgė linksmas ir įdomus pokalbis. Sužinojome apie radijo stoties darbo specifiką, „pasimatavome“ laidos dalyvių kėdes, turėjome smagią galimybę įrašyti radijo šaukinį. Klausinėjome apie radijo stoties laidų kūrimą, informacijos pateikimą, radijo laidų tinklelį, grojamą muziką, techninę įrangą, patalpų įrengimą. Tiesa, ne vienas iš mūsų klausosi radijo stoties „Mažeikiai.FM“.
Direktorius papasakojo, kad atvyko į Mažeikius iš Akmenės, ten ir prasidėjo jo veikla, susijusi su radiju, kuri tęsiasi jau daugiau nei 20 metų. Robertas – buvęs mūsų mokyklos mokinys, todėl pokalbiui įsibėgėjus, prisiminė mokyklą, draugus, mokytojus. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas. Padėkojome radijo stoties direktoriui už malonų bendravimą ir palinkėjome kūrybinės sėkmės bei daug klausytojų. Direktorius pasiūlė sugalvoti idėją ir pabandyti patiems kurti kokią nors radijo laidą.

Jaunųjų žurnalistų būrelio narės Gintarė Tenytė ir Inga Končiūtė

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla