Knygos „Mažeikių krašto piliakalniai“ pristatymas 

2017 metai buvo paskelbti Piliakalnių metais.

Turistai bei kiti asmenys lankė piliakalnius, gėrėjosi puikiais vaizdais, susipažino su jų praeitimi. Lietuvoje yra išlikę 800 piliakalnių. Jie atsirado apie 1000 metų pr. m. e. ir yra svarbiausiais pagoniškos kultūros palikimas. V-VI a. piliakalniai tapo gyventojų slėptuvėmis nuo vietinių genčių, vėliau – nuo kryžiuočių, švedų, slavų puldinėjimų. Nuo X a. piliakalniuose pradėtos statyti medinės pilys, kuriose gyveno kunigaikščiai.
Rugsėjo 27 dieną, paminint pasaulinę turizmo dieną, Mažeikių Turizmo ir verslo informacijos centre vyko dailininkės, keliautojos Aldonos Butkuvienės knygos „Mažeikių krašto piliakalniai“ pristatymas. Jame dalyvavome ir mes, mokyklos turistų būrelio nariai bei mokytojai. Autorė pasakojo, kaip rinko medžiagą, rodė filmą apie Mažeikių piliakalnius, pasakojo apie knygos kūrimo procesą.
Po pristatymo vyko viktorina. Klausimai buvo susiję su turizmu, jo istorija. Iš 5 prizinių vietų man atiteko antra vieta, o mokyklos Turistų klubo vadovė S. Čupkovienė užėmė garbingą penktą vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoto atitinkamo dydžio sūriais.
Man nedažnai teko dalyvauti tokiuose renginiuose, bet man patiko, nes turėjau gerą progą praplėsti savo žinių lauką. Kviečiu mokyklos mokinius įsirašyti į turistų būrelį ir dalyvauti įdomiuose renginiuose, išvykose, žygiuose.

Paulius Daktaras, mokyklos turistų klubo narys, AS-74 grupės mokinys

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla