„Bobų vasaros belaukiant“ 

Prabėgo vasara. Gamta jau ruošiasi rudeniui, medžių lapai keičia spalvą...

Su rudens pradžia ir mes, Mažeikių politechnikos mokyklos mokiniai, sugrįžome į savo bendrabutį. Norime, kad vasara dar nesibaigtų, būtų gražu ir šilta. Taigi, belaukdami „bobų“ vasaros, sugalvojome pasipuošti savo antruosius namus – mokyklos bendrabutį. Šios įstaigos administratorė su bendrabučio taryba pradėjo šią iniciatyvą. Jai pritarė ir visi gyventojai.
Pirmieji visą savo aukštą, net palanges, rudenėjančios gamtos akcentais papuošė pirmo kurso SED-77 grupės mokiniai Laurynas Vitkus ir Julius Noreika. Žinome, kad geras pavyzdys užkrečia... Po kelių dienų trečio aukšto gyventojai irgi sukruto. Už šio aukšto papuošimą esame dėkingi VR-78 grupės mokinei Julijai Poškutei bei AS-67 grupės mokiniams Nerijui Daubariui ir Tadui Galdikui. Vis dėlto negalėjo atsilikti ir ketvirtas aukštas, kuriame gyvena vien vaikinai. Jiems į pagalbą atskubėjo Evika Švažaitė iš VR-78 grupės. Tada sujudo ir kiti. Tai Aurimas Noreikis, Ligitas Skabeikis iš SED-55 grupės bei Vilius Jablonskas iš AS-74 grupės.
Rugsėjo 20 dieną įvyko konkurso „Bobų vasaros belaukiant“ aptarimas. Auklėtoja kartu su bendrabučio mokinių taryba apdovanojo visus, prisidėjusius prie šios akcijos.
Džiaugiamės pagražėjusiu bendrabučiu ir laukiame kitų iššūkių.

Ineta Ulčickaitė, bendrabučio mokinių tarybos pirmininkė

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla