PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Mokyklos komanda „Gamtos patruliai“ kovėsi dėl finalo

Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ organizatoriai pakvietė mūsų mokyklos komandą kartu su kitomis pusfinalyje dalyvavusiomis, bet nelaimėjusiomis komandomis pasinaudoti galimybe patekti į finalą.

Tam reikėjo atlikti vasaros darbus. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda „Gamtos patruliai“, paraginta aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės profesijos mokytojų, neatsisakė dar kartą sudalyvauti. Komandai reikėjo sukurti 6 nuotraukų koliažą, kuriame aiškiai matytųsi, kaip kiekvienas komandos narys su savo šeimos nariais prisidėjo prie aplinkos tausojimo vasaros atostogų metu.
Dėkojame mūsų komandos nariams, kūrybingai atlikusiems šią užduotį – Valentui Liekiui, Aurimui Kristučiui bei Inetai Ulčickaitei (AS-67 gr.), Ingai Končiūtei, komandos kapitonei Gintarei Tenytei (AAD-65 gr.) ir Valentinui Borusui (AO-66 gr.), kuris sukūrė koliažą iš komandos narių pateiktų nuotraukų.
Į finalą papildomai buvo atrinktos tik trys komandos. Į jį nepatekome, tačiau džiaugiamės, kad mūsų komanda susitelkė ir šauniai padirbėjo. „Žaliosios olimpiados“ organizatoriai visus pasveikino ir padėkojo už pastangas ir įdėtą darbą atliekant vasaros užduotį, sukurtus puikius darbus.

B. Butnoriutė, profesijos mokytoja

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla