Mokyklos komanda „Gamtos patruliai“ kovėsi dėl finalo

Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ organizatoriai pakvietė mūsų mokyklos komandą kartu su kitomis pusfinalyje dalyvavusiomis, bet nelaimėjusiomis komandomis pasinaudoti galimybe patekti į finalą.

Tam reikėjo atlikti vasaros darbus. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda „Gamtos patruliai“, paraginta aplinkos apsaugos darbuotojo specialybės profesijos mokytojų, neatsisakė dar kartą sudalyvauti. Komandai reikėjo sukurti 6 nuotraukų koliažą, kuriame aiškiai matytųsi, kaip kiekvienas komandos narys su savo šeimos nariais prisidėjo prie aplinkos tausojimo vasaros atostogų metu.
Dėkojame mūsų komandos nariams, kūrybingai atlikusiems šią užduotį – Valentui Liekiui, Aurimui Kristučiui bei Inetai Ulčickaitei (AS-67 gr.), Ingai Končiūtei, komandos kapitonei Gintarei Tenytei (AAD-65 gr.) ir Valentinui Borusui (AO-66 gr.), kuris sukūrė koliažą iš komandos narių pateiktų nuotraukų.
Į finalą papildomai buvo atrinktos tik trys komandos. Į jį nepatekome, tačiau džiaugiamės, kad mūsų komanda susitelkė ir šauniai padirbėjo. „Žaliosios olimpiados“ organizatoriai visus pasveikino ir padėkojo už pastangas ir įdėtą darbą atliekant vasaros užduotį, sukurtus puikius darbus.

B. Butnoriutė, profesijos mokytoja

   

Virtuali mokymo aplinka  

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   

Mažeikių r. sveikatos priežiūros specialistas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

Budintis sargas  

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla