PRANEŠIMAS DĖL BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS
MAŽEIKIŲ POLITECHNIKOS MOKYKLOS PERTVARKYMO

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. spalio 10 d. nutarimu Nr. 1033 „Dėl biudžetinių profesinio mokymo įstaigų pertvarkymo į viešąsias įstaigas ir turto investavimo“ skaityti daugiau

Parašymo data: 2018-12-10

   

Mūsų mokykla šventėje „Bobų vasara 2018“ 

Rugsėjo 21-oji nuo seno Lietuvoje laikyta Bobų vasaros pradžia. Kasmet mieste rugsėjo pabaigoje organizuojama šventė „Bobų vasara“, visada joje dalyvauja ir mūsų mokykla.

Šventės metu mūsų mokyklai skirtame kiemelyje puikavosi „Rudens sostas“ ir kvietė dalyvius nusifotografuoti. Taip pat daugelį sudomino tūrinių raidžių pjaustymo iš putplasčio technika, dalyviai patys galėjo išsipjaustyti savo vardą. Galima buvo pasimokyti suklijuoti mozaiką iš skaldytų plytelių ir sukurti paveikslą. Sukę laimės ratą ir atsakę į klausimus galėjo laimėti prizą, taip pat buvo apdovanoti tie, kurie greičiausiai iš kaladėlių sudėjo mokyklos herbą. 

Mokyklos Viekšnių skyrius visus vaišino savo keptais rudeniniais skanėstais, stebino pačių išaugintomis įspūdingo dydžio ir formų daržovėmis.
Džiugu, kad mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai nepritrūksta kūrybinių idėjų, išmonės ir entuziazmo dalyvaujant ir pristatant mokyklą miesto renginiuose.

„Žvilgsnio“ informacija

   

moodle tumb

   

Nuotolinio mokymo klasės
užimtumo grafikas

   
   

Budintis sargas  

   

Rėmėjai  

   

ABOUT US  

   

   

   

europass banneris nec mrs tinklasmsc smm
  PPR nario zenkliukas ltversliniku asociacijastatybunaujienos

 

   
© Mažeikių politechnikos mokykla